1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

מסתמן: ביום ראשון הקרוב ייפתחו השמיים

במתווה מיוחד עליו עמלה שרת התחבורה ואשר אמור להיות מוצג לשרי הממשלה ולקבל את אישורם, ייפתח נתב"ג | על פי הדיווחים, החל מיום ראשון ה-07/03/2021 תתייתר פעילותה של וועדת החריגים. ואלפי ישראלים יוכלו להיכנס ארצה מידי יום

אהרן מילר, י"ז אדר תשפ"א 01/03/2021 20:18
תגיות:

נערכים לבחירות תיעוד מנתב"ג בעידן הקורונה תיעוד מנתב"ג בעידן הקורונה צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

אתמול (ראשון) הודיעה שרת התחבורה מירי רגב כי אין מה לאזרחי ישראל המעוניינים לממש את זכותם הדמוקרטית ממה לחשוש, והשמיים ייפתחו לצורך הגעתם ארצה לקראת הבחירות. הערב מתפרסמת ההערכה כי המועד בו ייפתח השמיים יהיה ביום ראשון הקרוב.

על פי הדיווחים החל מיום ראשון ה-07/03/2021 תתייתר פעילותה של וועדת החריגים. ואלפי ישראלים יוכלו להיכנס ארצה מידי יום. מדובר במתווה מיוחד עליו עמלה שרת התחבורה, ואשר אמור להיות מוצג לשרי הממשלה, ולקבל את אישורם.

יצוין כי לא רק לאזרחי ישראל המעוניינים לממש את זכותם הדמוקרטית מדובר בבשורה של ממש. גם למועמד לכנסת ה-24 מטעם מפלגת העבודה חבר הכנסת לשעבר נחמן שי שהפך בעל כורחו לפנים של הסאגה הדמוקרטית, מדובר בבשורה. בכך שהוא יוכל לבוא לממש את זכותו הדמוקרטית, לפעול ולהפעיל כמו שאר המתמודדים לכנסת.

כזכור, אתמול הודיעה שרת התחבורה מירי רגב כי השמיים יפתחו בלי ועדת חריגים כדי לאפשר לישראלים לחזור להצביע. "אנחנו נערכים להחזרה של אזרחי ישראל לקראת הבחירות כך שנפתח את השמיים לישראלים בלבד. ברגע שנאשר את זה נבטל את ועדת החריגים" אמרה רגב.

"נצטרך להיערך בנתב"ג עם מאות דוגמים ופקחים. בנוסף ננסה לבצע גם בדיקות אנטיגן (בדיקה סרולוגית) של 15 ד' בעליה למטוס", הוסיפה רגב.

כאן ב'בחדרי חרדים' נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם כשהמתווה של שרת התחבורה יאושר, ופרטיו המלאים יוצגו ויאושרו בממשלה.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ברורררר הם יעשו הכל כדי שיצביעו להם  (ל”ת)


  2. מורא'דיג  


  3. ממתי מדינת ישראל מדינה דמוקרטית  (ל”ת)


  4. מישהו יודע אם תהיה חובת בידוד במלונות? חשוב מאוד תודה לעונים  (ל”ת)


;