1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. משפחה

הרבנית ימימה מזרחי בקריאה: "חשוב להתחסן"

הרבנית ימימה מזרחי מסרה בשיעורה דברים מרגשים לציבור הנשים על החובה להתחסן ולכן את לא נדרשת לבחור אגף בין צועקי ה"תתחסנו" וצועקי ה"לא תתחסנו". את הולכת בשליחות כמו אסתר המלכה"

אברמי פרלשטיין, י"ח אדר תשפ"א 02/03/2021 10:45

עושות שליחות באמת מתחם חיסוני קורונה מתחם חיסוני קורונה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

על רקע התחלואה הגוברת בקרב נשים צעירות, ובצל מותה הטראגי של אסנת זהבה בן שטרית ע"ה, הרבנית ימימה מזרחי קוראת לציבור הנשים שומעות לקחה להתחסן נגד נגיף הקורונה.

בשיעורה השבועי 'פרשה ואשה' בעריכת יקרת פרידמן, פנתה הרבנית ימימה מזרחי לציבור הנשים ואמרה: "ולכן את לא נדרשת לבחור אגף בין צועקי ה"תתחסנו" וצועקי ה"לא תתחסנו". את הולכת בשליחות כמו אסתר המלכה. שליחות כבדה, לא תמיד עובדת לך וגם לא לעולם הרפואה. "אני שליחה של עַם ואני עושה את זה איתה, ואיתו, ועם הזקנה הזאת עומדת כאן, מתגעגעת להתחבק עם הנכד שלה, אפילו אם זה רק עוד כמה פעמים ועם האיש הצעיר הזה, שנראה גדול וחזק אבל הוא נורא פוחד".

"זה מה שאנחנו עושות עכשיו. לא קורבנות של שום קונספירטור. קרובות לעם שלנו ועושות שליחות באמת - באמת גדולה. וכמובן," מסכמת הרבנית ימימה במסר החשוב ביותר: "חשוב להתחסן!".

הרבנית ימימה אף סיפרה על ביקורה בבית האבלים של משפחת בן-שטרית. "הייתי בשִבעה של אסנת בן שטרית. היא פושטת יד עכשיו מהשמיים ושולחת כל כך הרבה ישועות. על עמוד השער של "ידיעות אחרונות" היה כתוב 'בעקבות אסנת בן שטרית הגיעו אלפי נשים הרות להתחסן – זינוק של מאות אחוזים'. בזכותה ניצלו אלפי תינוקות ואלפי אימהות. זו כנראה תופעת אסנת בן שטרית" כתבה הרבנית ימימה מזרחי.

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הבדל אחד הגדול  

    אמת

    • חבר, 


;