1. עמוד הבית
  2. הייטק חרדי
  3. השקעות ואקזיטים

מהי שיטת ה'פופקורן' בהשקעות שכולם מדברים עליה?

הכירו את מיזם ההשקעות המיוחד של ביזנס השקעות • בעזרת השקעה אחת נבונה שממליצים עליה טובי המומחים בענף ההשקעות, תצליחו לייצר מקרן השקעה קטנה, תשואות נאות

כתבה מקודמת, כ"ו ניסן תשפ"א 08/04/2021 15:13

אפיק מפתיע שיטת הפופקורן שיטת הפופקורן צילום: Unsplash

הפופקורן נחשב לחטיף הוותיק בעולם. מאז דורי דורות נהגו אנשים לחמם גרעיני תירס שפיתחו במהרה את השלפוחיות הלבנות שאהובות על כולנו.

חברת ההשקעות ביזנס, לקחה את הרעיון של המוצר האהוב, צעד אחד קדימה.

תכנית השקעה ייחודית מאפשרת לכם בהשקעה נמוכה יחסית, תשואה עתידית של 300%! תוך 3 שנים מיום ההשקעה.

בשונה מחברות השקעות רבות, חברת ביזנס מתבססת על מיזם עצום ומוכר בשם "לידר".

"לידר" היא חברת הייטק חרדית המעסיקה למעלה ממאה עובדות חרדיות בכירות, שעברו הכשרה מקצועית ספציפית. החברה הינה מפעל הסטרטאפים הגדול בעולם לקידום מכירות אלקטרוניות וליצירת לידים. אפליקציות אלו מיועדות לשוק העסקי בארה"ב לכמאה אלף חברות פוטנציאליות בגודל קטן עד בינוני.

וכאן מצטרפת ביזנס לחגיגה. ביזנס מאפשרת ל40 משקיעים להשתתף במכונת הפופקורן שלה: להשקיע סכום של 250,000 דולר בחברת "לידר" ולהשלישו תוך זמן קצר.

לפני שאתם אומרים לעצמכם "אוקיי רבים הבטיחו לנו כאלו דברים", יש לחדד את הבידול של ביזנס המעניק לה יתרון עצום.

 כיום, רוב חברות ההייטק מגייסות משקיעים בשלבים הראשוניים של הפיתוח, אולם ביזנס צברה המון קילומטרז' על הכביש. לפני שפנתה למשקיעים פוטנציאלים, היא השקיעה מליוני שקלים במחקר, פיתוח וניסוי וכעת עוסקת בשלב המוצר המוגמר. מה שנותר הוא רק החלק האחרון של שיווק האפליקציות בשוק העסקי בארה"ב, מה שמייצר סיכוי הרבה יותר גדול וסיכון מינורי.

איך כל זה קורה? פשוט כמו להכין פופקורן.

כדי להצטרף למיזם נדרש כל משתתף להשקיע 250,000 דולר תמורתם הוא מקבל חצי אחוז מניה בחברה.

מי עומד מאחורי כל זה?

המוח מאחורי מפעל הסטרטאפים הענק ומיזם ההשקעות, שייך לאוהב ציון, בעל תשובה, מנהל בית הספר "גרילה" לקוד ולדיגיטל ויוצר קהילת הדיגיטל הגדולה בעולם. בהוראת מורו ורבו האדמו"ר מקוז'ניץ שליט"א פתח אוהב ציון בית ספר חרדי למפתחות תוכנה ברמה הגבוהה ביותר כשהבוגרות, "מספר אחד בשוק העבודה החרדי" לדבריו, משולבות בפרויקטים המתקדמים של חברת ההייטק "לידר".

אוהב ציון מעוניין במשקיעים שמאמינים בערכי החברה, ומבחינתו ביזנס מובילה אג'נדה.

"פרנסה בכבוד לנשות אברכים כדי שהבעל יוכל לשבת וללמוד במנוחת הנפש", זהו החזון של אוהב ציון העסוק כבר בהגשמתו, כשהוא מעסיק היום למעלה ממאה נשים חרדיות בשכר הגבוה ביותר בשוק.

הוא מחפש משקיעים שהחזון שלו מדבר אליהם והם מעוניינים להשקיע גם בערך רוחני וחברתי שמניב כבר עכשיו את התשואה הגבוהה בעולם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף אודות מסלול ההשקעה הייחודי>>

ניתן גם להתקשר למספר:
072-395-2430

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;