1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

חודשיים לאחר החנינה: שלום וייס לקה בשבץ מוחי

הנשיא טראמפ חנן את האסיר שלום וייס לפני כחודשיים והציל אותו ממאות שנות מאסר, אמש לקה וייס בשבץ מוחי ומצבו קשה מאוד | התפללו לרפואת שלום בן לאה

יענקי פרבר, י"ט אדר תשפ"א 03/03/2021 18:21

התפללו לרפואתו וייס לאחר השחרור על קבר אביו וייס לאחר השחרור על קבר אביו צילום: באדיבות המצלם

שלום וייס, מי שרק לפני חודשיים עונש המאסר שהוטל עליו בוטל על ידי הנשיא היוצא טראמפ, קיבל שבץ מוחי ביום שלישי בלילה ומצבו קשה.

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, וייס לקה בשבץ בזמן ששהה בביתו במונסי, והובהל על ידי מתנדבי הצלה לבית החולים שם מטופל בגין השבץ, ונראה כי מצבו חמור מאוד.

כזכור, הנשיא היוצא טראמפ אמר כי הוא קוצב את עונשו של 835 שנה מכיוון ששלום וייס בן 66 סובל ממצבים בריאותיים כרוניים. ועכשיו מתברר שמצבו קשה. וייס ריצה את עונשו בכלא הביטחוני באוטיסוויל, ניו יורק. ותאריך השחרור הצפוי שלו היה אמור להיות ב-10 באוקטובר שנת 2738.

ב-15 בפברואר 2000, גזר בית המשפט המחוזי בפלורידה - אורלנדו, 899 שנות מאסר על וייס - מאוחר יותר "הומתק" עונשו ל-835 שנים, וזאת בגין אישומים של הלבנת הון.

לטענת משפחתו, שלום קיבל עונש כבד ביותר בהשוואה לשאר הנאשמים בפרשה. כל הנאשמים השותפים שביצעו הונאות בחברה לפני הגעתו של וייס לחברה, הגיעו להסדר טיעון וריצו קצת יותר משלוש שנים. וייס היה אשם בכך שסייע לכסות על הפשעים של שותפיו.

אנא התפללו לרפואת שלום בן לאה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. רפואה קרובה לבוא  (ל”ת)

  הרבי מאמשינוב נגד החיסון

  • פייק ניוז 


  • מאין לך 

   אמשינובער

;