1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

עמית סגל נגד אריה גולן: "התפרץ, עלב וגידף"

בטורו השבועי מתייחס פרשן 'חדשות 12', לראיון הבוטה שקיים בתחילת השבוע השדר הוותיק אריה גולן עם ראש הממשלה | "בארבע־עשרה דקות הוא השמיע מעט משפטים שסימן שאלה בסיומם"

יחיאל גלאיכ"א אדר תשפ"א 05/03/2021 10:32

"בטעות הוגדר כראיון" אריה גולן אריה גולן צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בטורו השבועי ב'ידיעות אחרונות' תוקף הפרשן עמית סגל את השדר הוותיק ברשת ב' אריה גולן, שלטענתו נחשב בדרך כלל לענייני ומקצועי, אך לא כך הם פני הדברים כאשר זה בא לראיין את ראש הממשלה בנימין נתניהו, אז אומר סגל, "גולן "עלב וגידף" בראש הממשלה בצורה בוטה ובניגוד לתקנון האתיקה של תאגיד השידור הציבורי".

"מי אמר שכבר אין עימותי בחירות בישראל?" תוהה סגל, "ביום שני השבוע אירח אריה גולן בכאן רשת ב' את בנימין נתניהו. אך בטעות הוגדר האירוע כ"ראיון". גולן, שנחשב תמיד מהענייניים במגישי ישראל, התפרץ ונזף, עלב וגידף. בארבע־עשרה דקות הוא השמיע מעט משפטים שסימן שאלה בסיומם".
פרשן 'חדשות 12' עמית סגל. צילום: פלאש 90

סגל מביא דוגמאות מאותו ראיון אימתני שקיים גולן עם ראש הממשלה השבוע: "אני משקר? דווקא עליך אומרים שאתה שקרן!" הטיח בנתניהו. אחר־כך קבע: "אתה יודע שבאיטליה של מוסוליני ושנינו אוהבים היסטוריה קראו לזה פאשיזם". וכשנתניהו ביקש לדבר על החיסונים קטע אותו בגסות: "עוד פעם חיסונים? די!".

אריה גולן, משקף לדידו של סגל, את ההטיה הבוטה שנותרה ולא תוקנה אחרי המעבר מ'רשות השידור' ל'תאגיד השידור הישראלי - כאן': "תקנון האתיקה של תאגיד השידור הציבורי, בהנחה שאיננו אות מתה, קובע "נקפיד על לשון בהירה, נקייה ותקנית, על תרבות הדיון ועל כבודם של המשתתפים בו". לו ליברמן, לפיד או מרב מיכאלי היו נתקלים באופן קבוע ביחס דומה, ניחא. אלא שנראה שהתאגיד נפטר מכל מחלות רשות השידור, הסיאוב, המיושנות, חוסר העניין הציבורי – אבל נדבק ממנה בנגיף ההטיה הבוטה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אריה גולן הוא אחד מרבים שונאי דת וחרדים שמשדרים ברשת כאן שהיא הרשת שיש בה הכי הרבה שמאלנים ושונאי דת ואוהבי רפורמים וכל זה על חשבון כל הצבור  (ל”ת)

  שלמה

 2. הרמזור הרע הרמזור הישראלי הקיים הוא בנוי בכלל לפי מצב הקורונה באוסטריה, ולכן אינו מתאים לשימוש בה בישראל וכל פעם הוא נגד ציבורים שונים כמו החרדים ולפעמים גם נגד החילונים ועוד. למשל: הוא מתייחס לכמות אנשים שדבקים בפעם אחת וזה מלכתחילה לא קיים בציבורים אחרים כי הוירוס מדביק כמות אנשים יותר בכל פעם כי חיים יותר ביחד .  


  • ישבו ודנו כמה רבנים מכל החוגים ונשו ונתנו, מה יחעשה לאיש הרע אריה גולן על רשעותו? 

   ליפעס ברודער

 3. הרמזור הרע הרמזור הישראלי הקיים הוא בנוי בכלל לפי מצב הקורונה באוסטריה, ולכן אינו מתאים לשימוש בה בישראל וכל פעם הוא נגד ציבורים שונים כמו החרדים ולפעמים גם נגד החילונים ועוד. למשל: הוא מתייחס לכמות אנשים שדבקים בפעם אחת וזה מלכתחילה לא קיים בציבורים אחרים כי הוירוס מדביק כמות אנשים יותר בכל פעם כי חיים יותר ביחד .  


;