1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

נשיא ברזיל אחרי אלפי מתים: "תפסיקו להתבכיין"

כאשר בימים האחרונים נרשמים שיאי תמותה אדירים, באירוע שנערך בברזיליה בהשתתפותו תקף הנשיא את הבכי והדאגה המוגזמים לשיטתו, וקרא לאנשים להתמקד בעתיד ולא להתמקד בבכי ובדאגה

אהרן מילרכ"א אדר תשפ"א 05/03/2021 13:03

טיפש עם דיפלומה נשיא ברזיל בישראל נשיא ברזיל בישראל צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

גם כשאלפים מבני עמו מתים בכל יום מנגיף קורונה, ממשיך נשיא ברזיל ז'איר בולסונרו בקו אותו הוא מוביל החל מפרוץ נגיף קורונה במדינה, ועל פי הדיווח ב'רויטרס' קרא הנשיא לבני עמו: להתקדם ולא להיתקע בדאגה ובכי. 

באירוע שנערך בברזיליה בהשתתפותו תקף הנשיא את הבכי והדאגה המוגזמים לשיטתו. בולסונרו הבהיר והסביר לנוכחי האירוע את תפיסת העולם שלו מול מספר המתים הגבוה והחריג במדינתו, כאשר בימים האחרונים נרשמים שיאי תמותה אדירים.

לדברי בולסונרו אין מה להתמקד בעבר, ואין מה לדאוג ולבכות יותר מידי, צריך להתמקד בעתיד, להמשיך הלאה, ולהפסיק להתבכיין. נשיא ברזיל הוסיף ותהה, עד מתי יישארו הדואגים והבוכים בבתיהם. "אי אפשר להמשיך ולסבול כך יותר" אמר הנשיא.

כאמור דבריו אלו של הנשיא מגיעים אחרי ימים קשים לעם בברזיל. ימים בהם נשברים שיאי תמותה. קרוב לאלפיים מתים מנגיף קורונה, ביום שלפני האירוע המדובר, יום לפני כן מתו למעלה מ-1500 ברזילאיים מנגיף קורונה.

על פי דיווחי כלי התקשורת העולמיים. ברזיל היא המדינה השנייה בעולם עם מספרי התמותה השליליים. ראשונה לה ארצות הברי שעברה את חצי מיליון המתים. ברזיל כבר עברה את הרבע, והנגיף עדיין מכה במלוא עוזו. רח"ל.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ‏מוגזם וללא תועלת  


 2. הוא יהודי?  (ל”ת)


 3. הוא לפחות לא קורא להתקדם אחורה. כמו "אחינו החרדים"  (ל”ת)


  • ואתה כותב את זה באתר חרדי?!?!!? (ל”ת)


 4. אתם ממהרים לכתוב טיפש  


 5. הוא לא אמר ככה !!  

  דודי

  • אני הברזילאי מהתגובה מעל  


 6. חבר שלכם ושל ביבי הנבלה  (ל”ת)

  ישראל

 7. צודק. למה טיפש?  (ל”ת)


 8. ודברים פחות חריפים מדברי מאדמו"רים מסוימים  

  כונה טיפש

 9. נשיא בראזיל  


 10. מה רע להיות אופטימי??? חחח  

  אפרת

;