1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

למרות הסקרים: זליכה מצהיר - "אני לא פורש"

פרופ' ירון זליכה לא מתרגש מהסקרים שמציבים אותו הרחק מאחוז החסימה ומהפרשנים וראשי המפלגות שקוראים לו לפרוש מהמירוץ לטובת הגוש ומצהיר הערב שאינו מתכוון לפרוש אלא לרוץ עד הסוף

קובי ברקת, כ"ד אדר תשפ"א 08/03/2021 19:33

מאשים בחורבן כלכלי ירון זליכה ירון זליכה צילום: יח"צ

למרות הערכת הפרשנים על פרישתו הצפויה והקולות הקוראים לו לעשות זאת, יו"ר המפלגה הכלכלית פרופ' ירון זליכה מפרסם הערב (שני) מסר לתומכיו ולמתלבטים וטען כי הוא הולך לעבור את אחוז החסימה, "ובגדול". לדבריו, "בסקרי האמת אנחנו עוברים בגדול. יש עוד 6 מנדטים שחושבים כמוכם. לא מתכוונים לסגת".

זליכה פרסם הערב סרטון חדש ובו הוא פונה לתומכיו ולקהל המתלבטים, שלדבריו "גדול מאוד". זליכה האשים את ראשי המפלגות ב"חורבן כלכלי" וקרא למצביעים לתת לו את קולם.

לדברי זליכה, "לחורבן הכלכלי שותפים כל ראשי המפלגות, לפיד סער, בנט והמושחת נתניהו". היא ציין כי "אנחנו מקדמים סדר יום חדש והקול הזה חייב להישמע. אם אתם שותפים לדרך שלנו, אתם חייבים לבחור בנו, ואתם ממש לא לבד".

זליכה טען כי הוא הולך לעבור את אחוז החסימה בפער גדול. "יש עוד 6 מנדטים שחושבים בדיוק כמוכם. אל תתנו לקמפיין הפייק סקרים להשפיע עליכם. בסקרי האמת אנחנו עוברים ב-ג-ד-ו-ל. אני והציבור שמאמין בי לא מתכוונים לסגת. אני החלטתי, עכשיו תורכם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אני מקווה שהוא יצליח...  


    • גם אני! 


  2. הוא סתם אנטישמי  


  3. סביר להניח שלא יהיה לו אפילו אחוז אחד.  


;