1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

הקופה דורשת: לאחר את הענקת התו הירוק

ממצאי מחקר גדול שנערך ב'מאוחדת' על 100 אלף מחוסנים הוכיח כי יש תחלואה גם בשבוע השני. רק בשבוע השלישי לאחר מתן החיסון השני התחלואה יורדת באופן דרמטי לאור כך הם טוענים כי יש לדחות את מענק התו הירוק

אהרן מילר, כ"ד אדר תשפ"א 08/03/2021 20:56

בעקבות מחקר על 100 אלף איש התו הירוק התו הירוק צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בקופת חולים מאוחדת ערכו מחקר רחב היקף על מנת לנתח את מקרי התחלואה בנגיף קורונה לאחר החיסון השני. על פי המחקר בשבוע השני לאחר החיסון עדיין יש מקרי תחלואה בנגיף.

בכירי קופת חולים מאוחדת פנו לאור נתונים אלו למשרד הבריאות וטענו כי יש לשקול לדחות את מתן 'התו הירוק' למחוסנים לשבועיים לאחר החיסון השני במקום שבוע, כמו היום. כך על פי הדיווח של קטי דור שינברג, כתבת הבריאות של 'כאן 11'.

על פי הדיווח של כתבת הבריאות ממצאי מחקר גדול שנערך במאוחדת על 100 אלף מחוסנים הוכיח כי יש תחלואה גם בשבוע השני. רק בשבוע השלישי לאחר מתן החיסון השני התחלואה יורדת באופן דרמטי.

בתוך כך היום ציינו ראש שהממשלה ושר הבריאות בטקס מיוחד בתל אביב את המחוסנת ה-5 מיליון במדינת ישראל. בדברים שנשא במקום שר הבריאות, הודגש כי הדרך לחג הפסח ללא הגבלות עוברת בשמירה על ההנחיות גם כעת. ובכפוף להתחסנות של כמה מאות אלפים נוספים, מעבר לחמישה מיליון המחוסנים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;