1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

הח"כ הליכודניק מסרב לחגוג: יוכרע בבית המשפט

מס' 35 ברשימת הליכוד מסרב לחגוג בשלב זה, ומעריך כי הבחירות יוכרעו בבית המשפט כפי שהיה בסבב 2019 א' | "המערכה עלולה להיות מוכרעת על קולות ספורים ולהסתיים בבית המשפט המחוזי. אני מכיר את זה מקרוב מאוד" 

ארי קלמן, י' ניסן תשפ"א 23/03/2021 23:38

קורא להיערך משפטית ח"כ עמית הלוי ח"כ עמית הלוי צילום: Gershon Elinson/Flash90

חבר הכנסת עמית הלוי, הממוקם 35 ברשימת 'הליכוד', מי שניהל את מאבק המפלגה בוועדת הבחירות בסבבים הקודמים, מציע שלא למהר לחגוג ולבדוק את הליך ספירת הקולות מחשש למחדלים בהליך הספירה.

"כעת צאו מהאולפנים", כתב הלוי, "הדרמה לא שם. האירוע האמיתי מתרחש כרגע באולמות הספירה ורישום הקולות", כשבקרוב יחל הליך הספירה.

הלוי שמנהל עדיין מאבק על המנדט ה-36 של הליכוד, שהוכרע בסבב הראשון וניתן ל'יהדות התורה' כותב: "המשימה היחידה שלנו היא העמדת צוות מקצועי שיעבור על כל ההקלדות של כל הקלפיות, על המקומות בהם היו אי סדרים, על ספירת המעטפות הכפולות שהחלה הבוקר".

עוד קרא הח"כ: "להיערך משפטית לכל מקרה ומקרה". לדבריו, "המערכה עלולה להיות מוכרעת על קולות ספורים ולהסתיים בבית המשפט המחוזי. אני מכיר את זה מקרוב מאוד". הוא קרא "לעובדי וועדת הבחירות לנהוג הפעם בממלכתיות ובשקיפות, באופן שיבטיח את האמון של אזרחי ישראל בתוצאות האמת".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;