1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

החל הדיון במשפט נתניהו: העד המרכזי מאויים

בתחילה הדיון השני בשלב ההוכחות במשפטו של ראש הממשלה, דנים השופטים בדרישה של צוותי ההגנה לפסילת ראיות מצד ההגנה | הפרקליטות עדכנה את בית המשפט על הודעות האיומים שקיבל אמש העד המרכזי אילן ישועה

אבי גדלוביץ', כ"ד ניסן תשפ"א 06/04/2021 10:17

עימות בין ההגנה לפרקליטות נתניהו בבית המשפט נתניהו בבית המשפט צילום: אורן בן חקון

בבית המשפט המחוזי בירושלים נפתח הבוקר (שלישי) הדיון השני בשלב ההוכחות במשפטו של ראש הממשלה נתניהו. בתחילת הדיון, דן בית המשפט בטענות שנשמעו מצד צוותי ההגנה של הנאשמים על 'ריענון הזיכרון' שנעשה לעד המרכזי והבקשה לפסילת ראיות. 

בפתח הדיון, עדכנה הפרקליטות את השופטים על הודעות האיומים שקיבל העד המרכזי במשפט אילן ישועה, לאחר העדות הארוכה שנתן אתמול (שני) בבית המשפט. 

אתמול, התלונן ישועה בפרקליטות: קיבלתי איומים ברשתות החברתיות ושינו שוב את ערך הויקיפדיה שלי. על פי הדיווח ב'חדשות 13', מדובר על מסר מאיים ישועה קיבל בפייסבוק.

השופטת רבקה פרידמן פלדמן התעניינה האם עורכי הדין של ההגנה עודכנו בנושא. התובעת ליאת בן ארי השיבה: "אנחנו מיידעים את המשטרה. אנחנו לא תמיד יכולים להעביר במיידי להגנה. אנחנו לא רוצים ליצור דרמה.  אנחנו פשוט לא רוצים ליצור רושם שאנחנו יוצרים קשר עם העד".

בדיון נוכחים הנאשמים שאול ואיריס אלוביץ'. במהלך הדיון נרשם עימות בין פרקליטו של נתניהו ועו"ד בועז בן צור, לבין התובעת עו"ד יהודית תירוש.

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;