1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

הצטרפו לקורס נדל"ן מנצח

שי שור, מבין כל סגולותיו, מעביר כארבעה סוגים שונים של קורסים העוסקים בתחום הנדל"ן, כאשר ממש לא פשוט לבחור מי הוא קורס נדל"ן מנצח. יש לו קיים תעסוקה מרובה בהעברת ארבעה סוגים של לימודים, לרבות – קורס שניתן להשתתף בו ללא כל הוצאה כספית, דרך רשת האינטרנט, או קורס שבו נלמדים היסודות של תחום הנדל"ן, שמיועד כפי ששמו מרמז, על מי שנמצא רק בראשית דרכו הנדל"נית, או הקורס שמכונה קורס נדל"ן לא רק לעשירים, כאשר קהל היעד שלו הינו מי שכבר יש לו ידע אלמנטרי על השקעות בנדל"ן, והקורס הרביעי הינו קורס נדל"ן למתקדמים, אשר מהווה אופציה למי שסיים את לימודי הקורס יסודות הנדל"ן

כתבה מקודמת, כ"ה ניסן תשפ"א 07/04/2021 15:00
תגיות:

4 סוגי לימודים קורס נדל"ן קורס נדל"ן צילום: פיקסביי

איזה קורס נדל"ן מנצח מבין כל הארבעה?

עם יד על הלב, לבחור ולהצביע על איזה קורס נדל"ן מנצח מבין כל ארבעת הסוגים, שאת שמם הצגנו לכם בפתיח של המאמר, זו משימה כמעט בגדר האי אפשרית לביצוע, וזאת משום שראשית כל, למי שעדיין אינו יודע מי הוא שי שור – נשמח לחלוק עמכם את הידע שלנו אודותיו, ונאמר בפה מלא כי מדובר באדם עם יכולת פנומנלית, אדם כה מוכשר, שכל מה שהוא נוגע בו נהפך לזהב, אדם שעוסק בעשייה ללא כל רגע דל, ונראה כי כל יום מחדש הוא בשבילו עוד המצאה של הגלגל, כמו שנאמר, עסקינן אודות בן אדם אשר בורך בקשת רחבה של יכולות, וכוחו ממשיך ומתעצם, ככל שהוא מרחיב את  עסקיו. ושנית כל, כל קורס שונה בתכלית שלו מן קורס אחר, יש כאמור לעיל, קורס למתחילים, או קורס שנועד לא רק לאנשים אמידים, שמיועד למי שכבר רכש ידע בסיסי בתחום הנדל"ן, או קורס שנועד למתקדמים בתחום הנדל"ן, או לחלופין מדובר על קורס שניתן ללמוד אותו ממש בחינם, בצורה מקוונת.

מה מאפיין את כל אחד מבין קורס הנדל"ן של שור יזמות?

כפי שכבר הסברנו לכם לעיל, כל קורס הנדל"ן של שור יזמות מתאפיין באלמנטים אחרים, וכאן המקום להרחיב את שאמרנו לכם בכמה מלים בודדות, בשל העובדה כי מדובר בארבעה קורסים שונים, כאשר המכנה המשותף שלהם הוא בכך שכולם עוסקים בתחום הנדל"ן, וכי שכולם פרי המחשבה והגדלות נפש, שאין לתארם במילים, של איש היזם הנדל"ני, שהצליח במו ידיו לבנות את מפעל חייו מאפס, ולהביא אותו לגדולה ולקהל מעריצים, שרק הולך וגדל מדי יום ביומו. ומפאת אורכו של המאמר, שנמשך הרבה מעבר למה שתוכן מראש, נדון רק בשלושת הקורסים, ולא נדון אודות הקורס האינטרנטי, קבלו את התנצלותנו הכנה.

  • קורס נדל"ן למתחילים – קורס זה מיועד לכל פלוני אלמוני שאין לו כל מושג בעולם הנדל"ן, והוא מעוניין להתחיל לדעת את מה שחשוב בבסיסי. יש כל מיני שאלות, כמו למשל – כיצד ניתן להבין מה הינה העלות הכי מתאימה לקנייה של בית, או לחלופין כיצד בכלל צריך או ראוי להיערך כאשר מעוניינים לעסוק בענף של הנדל"ן, או כיצד יש לבדוק או לוודא את טיב העסקה שאתם מתעתדים לבצע, מראשיתה ועד תומה, או כיצד תדעו למצוא מקום שנחשב להכי טוב שאפשר להשיג כאשר אתם מעוניינים לקנות נדל"ן? שעליהן המרצה הדגול שלכם, הלא הוא שי שור, יקפיד לספק לכם את התשובות במסגרת הלימודים שלכם, שכבר במהלך הלימודים תרכשו את הכלים ואת המיומנויות לביצוע עסקאות נדל"ן מוצלחות.
  • קורס נדל"ן לא רק לעשירים – קורס זה מתעסק בעיקרון במתן אינפורמציה מתקדמת בתחום הנדל"ן, כאשר עם קהל היעד שלו נמנה את אותם בני האדם שעברו את הקורס נדל"ן למתחילים, שתואר בפסקה הקודמת, או אותם בני אדם אשר מחזיקים בידם ידע אלמנטרי בתחום הנדל"ן. קורס זה ייחודי מפאת הסיבה שהוא למעשה לוקח את כל הידע המעשי שרכשתם, ומבצע סינרגיה שלו ביחד עם עשייה אמתית בשטח.
  • קורס נדל"ן למתקדמים – מדובר אודות קורס שאותו יש ללמוד רק בתום לימודי קורס נדל"ן למתחילים. כאשר גם בקורס זה המרצה, שי שר, מקפיד על השבת מענה לשאלות כגון – כיצד ניתן לייצר הכנסה כספית מנדל"ן, אף במידה ואין לכם אפשרות לגייס כסף משלכם, או כיצד יש לבחון בתים בראייה של מאחורי הקלעים, או איזה סוגים של עסקאות קיימים בתחומים של התחדשות עירונית, ומה הדרך הכי טובה להרוויח מהם?, וכיוצא בזה, אשר עוסקות בתחומי שמרבית בני האדם אינם בכלל מודעים בקיומם.

האם בכל הקורסים שעוסקים בנדל"ן, ניתן מענה מושלם לכל צורכי הסטודנט?

אכן, אפשר לומר בפה מלא, כי ניתן מענה לכל צורכי הסטודנט, כאשר שוב, בשל אילוצים שקשורים לאורך המאמר, אשר נמשך כבר יתר על המידה, תיאלצו להסתפק הפעם במידע נקודתי ומועט. הסטודנטים שלומדים בהנהגתו ובהדרכתו של מר שור המכובד והמלומד, זוכים לרכוש את השכלתם בתחום הנדל"ן למן היסודות הכי בסיסיים, ועד לרמה של המתקדמים ביותר. כמו כן, למי שבינכם, אשר האפשרויות שלכם להגיע לקורס הן מוגבלות למדי, בשל אילוצי עבודה, מרחק פיסי, או כל סיבה אחרת, חברת הנדל"ן שור יזמות החליטה ללכת לקראתכם במתן עוד מענה ממש מושלם לכל הצרכים שלכם, וכיום אפשרי שתלמדו קורס נדל"ן דרך האינטרנט, וכל זאת ללא גביית תשלום מכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;