1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. נדל"ן

בלב המרכז באווירה של הצפון: המועצה המוכרת הפכה למוקד נדל"ן לוהט

פרדס חנה כרכור הינה מועצה ותיקה בהיסטוריה הישראלית אשר בשנים האחרונות הפכה לאחד מהאזורים החמים והמדוברים בישראל, בפרט בכל הנוגע לענף ההשקעות • מהי הסיבה בגללה הפכה המועצה לאזור מבוקש שמעורר לא מעט עניין בקרב משקיעים? הכל בכתבה שלפניכם

יוסף אור כתבה מקודמת, ז' אייר תשפ"א 19/04/2021 15:14

התנפלות על הקרקעות קרקעות לפני הפשרה קרקעות לפני הפשרה צילום: יח"צ

מכירים את זה שאתם מביטים לאחור על אזורים פופולריים בארץ ואומרים לעצמכם תוך הנחת יד על המצח בתנועה של ייאוש מוחלט "אויש, אם היינו משקיעים בזמן בשכונה ההיא, היינו היום עשירים"?.

התופעה המדוברת התרחשה בלא מעט מחוזות. ממודיעין עילית, גני הדר וגבעת זאב החדשה. אך לא צריך ללכת רחוק כל כך. שכונת אחיסמך הפופולרית שקמה אך בשנים האחרונות, הניבה רווחים נאים ביותר עבור אלו שהשכילו להשקיע בה בזמן.

רבים תוהים היכן אפשר למצוא את היעד החם הבא, איך ניתן להביא את ה"מכה" בתחום הנדל"ן?

אחת האופציות המפתיעות שצוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות, הינה מועצת פרדס חנה-כרכור.

היישוב ההיסטורי הפך לאזור פופולרי ביותר, במיוחד לאור שיפור הנגישות התחבורתית אליו (כביש 6,רכבת ישראל) המאפשרת הגעה מהירה מכל אזור במרכז הארץ.

אלה מעניקים למועצה הפסטורלית והיפהפיה, קרבה יוצאת דופן לאזורי המרכז הפופולריים. מחד היא נמצאת באזור זכרון יעקב ו'גן הנדיב' ושכנה של קיסריה ומאידך במרחק סביר מתל אביב ובני ברק. אם תרצו, מיקום מרכזי באווירה צפונית.

לאור כל זאת, ניתן למצוא לאחרונה רבים שבחרו להתגורר או להשקיע במקום המהווה מוקד משיכה עצום ליזמות ולחיי קהילה.

היישוב מונה כיום כ-45 אלף תושבים ומגמת העלייה נמשכת ללא הרף.

מכיוון שבאזור קרקעות רבות הנמצאות לפני הפשרת בנייה, בשנים האחרונות קמה התנפלות של ממש מצד משקיעים קטנים וגדולים כאחד הרוכשים שטחי דונם עצומים במחירי רצפה.

פרויקט הדגל בפרדס חנה, הינו מיזם ההשקעות של חברת מלכה השקעות המקדמת את פרויקט - TOP פרדס חנה-כרכור.

החברה רכשה כמצטבר על דרך הנדיב סמוך לביג סנטר, קרוב ל-300 דונם של קרקעות לפני הפשרת בנייה. ומשווקת אותם למכירה, החל מ139,000 ש"ח. השקעה שכמעט ואין לה אח ורע בישראל.

הקרקעות אמנם אינן זמינות לבנייה בימים אלו, אך הצפי הוא כי במהלך השנים, הן יקבלו את האישור המתאים לכך. בפרט בשל העובדה שהיא סמוכה לאזורים שהבנייה אושרה בהם לאחרונה ובסמוך למרכז המסחרי המצליח.

מה שמעיד על הכדאיות הרבה של העסקה, הוא העובדה שהקרקע מוגדרת על פי תמ"א 35 כצבועה בצבע צהוב. המשמעות: הקרקע מוגדרת כקרקע במרקם עירוני – מה שהופך את הסיכוי להביאה להפשרה לגבוה במיוחד.

כל רוכש קרקע הוא בעליה הבלעדיים והיא רשומה על שמו בטאבו. הכסף שהוא מעביר לקנייה נשמר בנאמנות חיצונית עד לשימוש.

*הקרקע אינה זמינה לבנייה

רוצים לקבל מידע נוסף אודות המיזם הייחודי? השאירו פרטים והחברה תיצור עמכם קשר>>>
 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;