1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

"בשווי 1,000 שקל": ראש העיר מכריז על מבצע

לאור התגברות מקרי הירי, ר"ע לוד יאיר רביבו שלח מכתב לשר לביטחון פנים, ובו איים כי אם הממשלה לא תטפל במקרי האלימות בעירו - הוא יחסום את הגישה אליה: "לשים סוף לסיוט המתמשך" | בנוסף פתח במבצע, אדם שישלח לו שם ומיקום של משפחה שמבצעת ירי זיקוקים, יקבל 1,000 ש"ח | "ביחד בעזרת ה' ננצח"

יאיר כלפה, ו' אייר תשפ"א 18/04/2021 23:26

בעקבות אירועי האלימות יאיר רביבו יאיר רביבו צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

נלחם בפרעות: ראש העיר לוד, יאיר רביבו, שלח היום (ראשון) מכתב לשר לביטחון פנים אמיר אוחנה, ובו הוא קורא לממשלה לטפל במקרי האלימות בעירו, ואף מאיים שיחסום את הגישה לעיר, באם לא המקרים לא יטופלו.

"‏תושבי לוד היקרים, אנו יוצאים לדרך. למלחמה על הבית! מאסנו בהיעדר המשילות", פתח רביבו בהודעה לתושבים והמשיך, "המשטרה פועלת היטב אבל זו טיפה בים. אנו מחריפים את המאבק עד שיושב השקט לרחובות העיר".

"המצב בלוד הפך בלתי נסבל. אני שומע את הקולות והקריאות הצודקות שלכם לשים סוף לסיוט המתמשך של אירועי הירי, נפצים, זיקוקין ‏ומואזין שהתגבר באופן לא נורמאלי משעה 04:00 בבוקר", הוסיף.

בנוסף, ראש העיר הודיע מה מהלכיו הקרובים: "ביום שלישי הקרוב נקיים ישיבת מועצת עיר דחופה לדיון במצב הביטחון האישי החמור בעיר. לדיון זה יוזמנו כל 120 חברי הכנסת וצמרת המשטרה".

"ראו את המכתב ששלחתי הבוקר לשר לביטחון הפנים ולמפכ"ל המשטרה, ובו דרישותיי להתערבות חריגה ולביצוע פעילות רחבת היקף, שאם לא כן, נשבית את העיר ונסגור את כל הכניסות והיציאות, כולל חסימת כביש 40 ומסילות הברזל וחסימות הכניסה לשדה התעופה!!!", איים.

מאוחר יותר, הודיע רביבו ברשתות החברתיות על מבצע תמורת תשלום: "פרס בשווי 1,000 שקל למי שיביא מיקום ושם של משפחה שמבצעת ירי זיקוקים. ביחד בעזרת ה' ננצח", כתב.

המכתב של רביבו המכתב של רביבו צילום: באדיבות המצלם

המכתב של רביבו המכתב של רביבו צילום: באדיבות המצלם

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אלימות ערבית  


  2. השם הוא המלך !!!  

    אסור להתבלבל

  3. השפה המדוברת  


  4. כל הכבוד לראש העיר של לוד שבוחר בדרך הקשה, ונאבק בפשיעה במקום לעצום עיניים ולנוח כל הכבוד  (ל”ת)


;