1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

חברים בליכוד דורשים לכנס את המזכירות ולמצוא פתרון

חברים בליכוד פנו לראש הממשלה בדרישה לכנס את מזכירות הליכוד ולדון באופציות להרכבת ממשלה בעקבות המבוי הסתום והממשלה שמתרחקת מהמפלגה

יחיאל גלאיי' אייר תשפ"א 22/04/2021 16:42

מחפשים מחליף לנתניהו? קמפיין הליכוד קמפיין הליכוד צילום: דוד כהן, פלאש 90

בצל הפלונטר הפוליטי ובהבנה כי הליכוד יתקשה מאוד למצוא את הדרך להקים ממשלה, פונים היום שורה של חברים בליכוד לראש הממשלה נתניהו וליו"ר מזכירות הליכוד ישראל כ"ץ בדרישה לכנס את המזכירות לצורך מציאת פתרון למבוי הסתום.

לפי הדיווח שמובא בערוץ 7, חברי המרכז טוענים כי למרות התקנון שמחייב את מזכירות התנועה להתכנס מינימום פעם בחודש, בפועל מזה כשנתיים זה לא קרה.

במכתב כותבים החברים: "מאחר וניתנה למזכירות הסמכות להצביע לאשר ולהשאיר את רשימת המתמודדים לכנסת ה - 23 וה -24 כפי שנבחרו לכנסת ה - 22 הרי מכוח סמכות זו ניתן לקיים החלטות אשר יובאו כהצעות לשמירת ההגמוניה של התנועה אשר בעת הזו נמצאת בשפל ובחוסר וודאות שלטונית".

הרקע לדרישתם הוא היוזמה למינוי ממלא מקום מהליכוד שיעמוד בראש ממשלה שירכיב, מטעמו של נתניהו, בהבנה שכך יהיה ניתן להרכיב ממשלת ימין, בעוד נתניהו ישמר את כוחו כיו"ר התנועה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יאללה לך הביתה ביבי. שלום ותודה  (ל”ת)

  אופיר

 2. יאללה לך הביתה ביבי. שלום ותודה  (ל”ת)

  אופיר

 3. אכן הגיע הזמן לחתוך ענינים אם אפשר להקים ממשלת ימין על ידי מועמד אחר  

  צבי

  • לא מדוייק 


 4. ישראל כץ היו"ר כתב הודאה בשם חברים בליכוד, התרגיל ידוע, ישראל רוצה לגמור כמו סער? חשבתי שאתה יכול להיות הממשיך אחרי ביבי, ועכשיו אני רואה שלא  (ל”ת)

  שמויגר

 5. בנט תתעורר  


 6. כל הכבוד מטומטמים!! אשכרה התקשורת הצליחה לעשות 'שינוי תודעה'!!! ביבי היחיד שכרגע יכול להוביל!!  


;