1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

פצח במיזם כתיבת ספר תורה לע"נ ההרוגים ונתקל באינטרסנטים

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' אמר דודו של הנער אליהו שמואל כהן ז"ל בכאב: "לא מספיק אחיין שלי מת? סה"כ רציתי לעשות משהו טוב, למה הרוע הזה?" | "קשה לי עדיין לדבר על אליהו שמואל בלשון עבר"

אהרן מילר, כ"א אייר תשפ"א 03/05/2021 15:08

אסון מירון תשפ"א אליהו שמואל כהן ז"ל אליהו שמואל כהן ז"ל צילום: באדיבות המצלם

מיכאל כהן דוד של ההרוג אליהו שמואל כהן ז"ל מאסון מירון רצה לעשות מיזם נפלא לע"נ אחיינו ושאר ההרוגים ז"ל. מיזם גדול שכולם יהיו שותפים בו, אך הוא נתקל במשהו שהוא לא ציפה, חכמי מקלדת למיניהם שהפיצו עליו שמדובר בקמפיין שקר ומי שעומד מאחורי היזמה זה סתם אנשים המנצלים את האסון.

בשיחה עם 'בחדרי חרדים' אמר מיכאל בכאב: "לא מספיק אחיין שלי מת? סה"כ רציתי לעשות משהו טוב, למה הרוע הזה?".

עוד הוסיף: "קשה לי עדיין לדבר על אליהו שמואל בלשון עבר, רק לפני כמה חודשים הוא ארגן בישיבה שלו מיזם סיום הש"ס שמבוצע בפעם השנייה כבר, רק שהפעם זה יהיה כבר לע"נ, ואני אמשיך לדאוג להנציח את שמו ואת שם שאר ההרוגים באסון הנורא על גבי הס"ת למרות שיש כאלו שניסו להכשיל ולגרום לי צער שאין לתאר".

בתיאור המיזם כתב: "כמו כולם גם אני עליתי לרבי שמעון להתרומם, להתעלות, לשיר "אני מאמין בביאת המשיח"... לפתע אני שומע זעקות, קריאות בקשר, כוחות אדירים מתחילים בפינוי מהיר של ההר בעוד שעל פני חולפים עשרות של מגישי עזרה, הבנתי שמשהו קרה, משהו חמור".

לא האמנתי שזה יפגע בי, בכולנו. כל כך חזק כל כך עמוק, בלב בתוכו של כל אחד ואחת מאיתנו, וגם שיתברר לי שאחיין שלי הוא אחד מהם סירבתי לאמין, חיכיתי להודעה הרשמית מהכוחות המוסמכים לכך... על הלוויה אין לי כוח אפילו להתחיל לדבר כשהמסע התחיל בשמגר. אלפי אנשים, אף אחד כבר לא יודע מה הלוויה שלו, גופה אחר גופה.

"אז מה נשאר לנו? להנציח את שמם, לזכר עולמים, לנספים על קדושת רבי שמעון בזמן כ"כ קדוש" סיכם מיכאל את תיאור המיזם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה דבר מבורך אבל  

  לוי

  • צודק (ל”ת)


 2. נער חמודות עינים טהורות שלא טעם טעם חטא  (ל”ת)

  צבי

 3. איפה תורמים ?מעונין לתת  (ל”ת)


  • https://n.mcng.link/c/stm/ כאן (ל”ת)


;