1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

ההבטחות של נתניהו לח"כ קארה מ'ימינה'

לאחר שהמנדט הועבר ללפיד, ראש הממשלה מנסה לסכל את הקמת לקואלצית השינוי, ולאחר שעמיחי שיקלי מ'ימינה' הודיע כי יצביע נגד - הבוקר מתפרסם כי נתניהו הבטיח לח"כ אביר קארה מהמפלגה שריון ותפקיד שר, זאת כדי להביא אותו לפגישה חשאית | קארה סירב: "האהבה בעם ישראל תנצח"

יאיר כלפה, כ"ד אייר תשפ"א 06/05/2021 11:54

לכידת עריקים אביר קארה בכנסת אביר קארה בכנסת צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

בעוד חברו למפלגה הודיע כי יצביע נגד ממשלת השינוי, הבוקר (חמישי) פורסם כי לחבר הכנסת אביר קארה מ'ימינה' הובטחו כמה הבטחות, אשר נועדו לפתות אותו לפגישה סודית עם ראש הממשלה נתניהו.

על פי הדיווח ב'ynet', לקארה הובטח לפני פגישתו עם נתניהו, כי אם יחליט לערוק מבנט, יקבל את תיק הכלכלה, שריון לשתי קדנציות ב'ליכוד' וכל מה שידרוש עבור העצמאים.

ההבטחות נועדו לפתות את קארה להגיע לפגישה סודית עם נתניהו, שם האחרון היה אמור לשכנע את אביר לערוק ולדון איתו על ההצעות שיתן לו בתמורה.

אך חבר הכנסת מ'ימינה' החליט להודיע כי הוא לא יגיע לפגישה, ואף חשף את תוכן ההצעה לחברי מפלגתו, וכתב: "בסוף האהבה בעם ישראל תנצח. עם ישראל זה אלו העומדים בתור לתרום דם (במקום שבו הממשלה נכשלת) עם ישראל זה אלו שחילקו סלי מזון ועזרה לנזקקים בתקופת הקורונה (במקום שבו הממשלה נעלמה)".

"באופן אישי אני מוכן למות למען כל אחד מבני עמי - אלו שגרים בעפרה ואלו שגרים בצהלה, למען אחי היקר שגר בחברון ושומר על מערת המכפלה ועל עיר האבות, למען החרדי, ולמען החילוני", טען והמשיך, "אהבת ישראל עם וארץ. בשל חילוקי דעות עם אחיי אני לא שוכח שהמצפן שלי מורכב מאהבת ישראל".

"זה שיש שנאה בכל צד לא מאשר לי לשנוא אחרים אהבת ישראל היא המצפן. מוכן למות בקרב למען כל אחד מכם כי טוב למות בעד ארצנו, גם למען אלו שלא חושבים כמונו. נעזור להם להשתפר", סיכם.

מוקדם יותר היום, חבר הכנסת עמיחי שיקלי מ'ימינה' הודיע כי יצביע נגד ממשלת השינוי: "שלא תהיינה אי הבנות, אצביע נגד הקמת ממשלה יחד עם המשותפת ומרצ בדיוק כפי שהתחייבנו לבוחר".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הדבר היחיד שהוא מת עליו זה שווארמה ...!  (ל”ת)


;