1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. אנ"ש

התעניינות שיא בהגרלת יד לאחים על ס"ת של גדולי ישראל

ספר התורה שיוגרל ביום רביעי הקרוב א' בסיון יהפוך לרשותו הבלעדית של הזוכה שיקבל גם מימון מודעות והוצאות תהלוכת הכנסת ספר התורה לבית הכנסת הקרוב לליבו | מהמוקד הטלפוני של יד לאחים מבקשים מהציבור להקדים להירשם להגרלה ולא להמתין לשעות הלחץ | ההודעה לזוכה תגיע עוד לפני חג השבועות, מספר המקומות מוגבל

שימי פרקש, כ"ה אייר תשפ"א 07/05/2021 15:55

אל תפספסו כתיבת ספר תורה כתיבת ספר תורה צילום: דוד כהן, פלאש 90

זה כבר הפך למסורת שרבים מצפים לה: זו השנה האחת עשרה שיד לאחים מכריז על הגרלה של ספר תורה מהודר ומפואר וכמידי שנה מציפים כל העת המוני פניות של יהודים מכל רחבי הארץ את המוקד שפתח יד לאחים להרשמה להגרלה לזכייה בספר התורה.

כמו בשנים קודמות, במסגרת הזכייה הגדולה בספר תורה, יזכה העולה בגורל גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, ואפילו במימון התהלוכה לבית הכנסת של הזוכה המאושר.

ממוקד יד לאחים נמסר על פניות מרגשות ביותר שנרשמו בימים האחרונים. כך, למשל, היו אלו אחד עשר בני משפחה אחת שאביהם נפטר בגיל צעיר אשר רצו להנציח את זכרו בספר תורה מהודר. הללו התארגנו במשותף, כשהם מגייסים לשם כך את כל בני המשפחה המורחבת, וביקשו להיכנס להגרלה במוקד יד לאחים, במטרה להגדיל את סיכוייהם.
להצטרפות להגרלה לחצו כאן
במקביל, נרשמו התארגנויות מעוררות השתאות של קהילות ובתי כנסת שבהם הכריזו הגבאים על מבצע שבו נקרא כל הקהל להשתתף בהגרלה על מנת להעניק לבית הכנסת ספר תורה שיוכנס אליו ברוב פאר והדר, וכן נעשו פניות מיהודים שרצו לדעת האם ניתן להכניס את ספר התורה לעילוי נשמת כלל הנספים באסון במירון.

ביד לאחים שבים ומדגישים את התופסת המיוחדת בספר התורה שיוגרל השנה, כאשר גדולי ישראל כתבו בו את האותיות הראשונות. בארגון מזכירים כי הזוכה בספר התורה יקבל את ההודעה על כך עוד לפני חג השבועות, חג מתן תורה, ואומרים "אין שמחה גדולה כמו כניסה לחג מתן תורה עם ספר תורה שיכול להיות רכושכם הפרטי".

מהמוקד הטלפוני נמסר כי למרות הגדלת מספר הקווים של המוקד, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם ככל האפשר הן בשל מספר המצטרפים המוגבל והן בשל הלחץ הצפוי בימים הבאים. להשתתפות בהגרלה חייגו למוקד יד לאחים 9234* או כנסו ללינק המצורף.

להצטרפות להגרלה לחצו כאן

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;