1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

"מתבלבל": עימות בין ר"ע ירושלים לבן-גביר

לאחר שיו"ר 'עוצמה יהודית' העביר את לשכתו לשכונת שיח ג'ראח, בעקבות ההתנכלויות של הערבים כלפי היהודים באזור, ולאחר מכן החזיר אותה לכנסת, ראש עירית ירושלים משה ליאון תקף: "אני לא צריך אף גורם זר" | בתגובה בן-גביר עקץ: "כנראה חושב שירושלים זה גבעתיים"

יאיר כלפה, כ"ז אייר תשפ"א 09/05/2021 09:21

לא נותר חייב מהומות סביב לשכתו של בן גביר מהומות סביב לשכתו של בן גביר צילום: ישי ירושלמי

למרות שהחזיר את לשכתו משכונת שיח ג'ראח, שהייתה שם בסוף השבוע האחרון, יו"ר 'עוצמה יהודית' הותקף על ידי ראש עיריית ירושלים.

בן-גביר כאמור, העביר את לשכתו לשכונה הערבית לאחר שבימים האחרונים התושבים היהודים במקום התלוננו על תקיפות מצד התושבים הערבים.

ראש עירית ירושלים משה ליאון תקף את החלטתו של בן-גביר להגיע למקום: ‏"אתה רוצה לבוא לגור? ברוך הבא. אבל אני לא צריך אף גורם זר שיבוא וייקבע את משכנו כדי לעשות סדר. המשטרה והעירייה עושות את העבודה. אנחנו מסתדרים יופי", אמר בראיון ל'כאן ב'.

חבר הכנסת מטעם 'עוצמה יהודית' הגיב: "‏מדהים שראש עירייה שבמשך 10 ימים עושים לינץ לתושבים שלו בגלל שהם יהודים ולא מוצא לנכון אפילו לא לצייץ דרישה כלשהיא מהמשטרה".

"מותח ביקורת על חבר כנסת שבלילה של שהיה במקום הצליח להביא את המשטרה להבנה שחייבת נקודה צמודה - ליאון כנראה מתבלבל וחושב שירושלים היא גבעתיים", עקץ.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. משה ליאון לא נציג של ליברמן? ונבחר עי שס ודגל?  (ל”ת)


  2. נשוב לשכונת שמעון הצדיק. למען ציון לא אחשה!  (ל”ת)


  3. בן גביר מתנהג בעזות  

    גדי

;