1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

במהלך סוף השבוע האחרון: 2 חולים חדשים בערים החרדיות

על פי נתוני משרד הבריאות שפורסמו הבוקר, במהלך סוף השבוע האחרון התווספו בכל רחבי המדינה 51 חולים חדשים בלבד בסוף השבוע האחרון. 2 מהם - המהווים 4% - בערים החרדיות

אהרן מילר, כ"ז אייר תשפ"א 09/05/2021 10:44
תגיות:

נגיף בנסיגה אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה אילוסטרציה. למצולמים אין קשר לכתבה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

במשרד הבריאות ממשיכים במעקב אחרי קצב התפשטות ונסיגת התחלואה בנגיף קורונה בארץ. וכמידי בוקר גם הבוקר (ראשון) פורסמו נתוני התחלואה בארץ בפילוח לפי מגזרים וערים.

על פי נתוני משרד הבריאות שפורסמו הבוקר, במהלך סוף השבוע האחרון התווספו בכל רחבי המדינה 51 חולים חדשים בלבד בסוף השבוע האחרון. 2 מהם, המהווים 4% בערים החרדיות. הממוצע השבוע הצטמק אף הוא ונקבע הבוקר על 46 חולים חדשים מידי יום בממוצע השבועי.

עוד פורסם כי בחישוב התחלואה ל-10 אלף תושבים בכל הערים החרדיות עומד נתון זה על 0. ובחישוב חולים חדשים בשבוע האחרון בכל הערים החרדיות הנתון הוא 0. למעט העיר בני ברק בה התווסף חולה 1 בלבד במהלך השבוע האחרון.

יחס ההכפלה בכל הערים החרדיות נקבע הבוקר על 1.0, ואחוז החיוביים בכל הערים עומד כמובן על 0.0%, למעט העיר בני ברק בה נקבע אחוז החיוביים על 0.1%.

בחישוב על פי ציון הרמזור של משרד הבריאות, בכל הערים החרדיות עומד ציון הרמזור על 2.00, ובעיר בני ברק נקבע ציון הרמזור על 2.01.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;