1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

מדוע איילת שקד החליפה את מספר הטלפון שלה?

בעוד היא מגבה את בנט במו"מ עם גוש השינוי, היום דווח על כך שבכירת 'ימינה' איילת שקד החליטה להחליף את מספר הטלפון שלה למספר חדש - כנראה לאחר שעשרות ההודעות נשלחו אליה פעילי ימין, אשר קוראים לה לא ללכת עם מפלגות השמאל | בנוסף, אתמול התקיימה הפגנה מחוץ לביתה

יאיר כלפה, כ"ז אייר תשפ"א 09/05/2021 13:34

הלחץ גובר פעולת סריקה בפלאפון. אילוסטרציה פעולת סריקה בפלאפון. אילוסטרציה צילום: unsplash

מספר ימים לאחר שיו"ר יש עתיד לפיד קיבל את המנדט מהנשיא, היום (ראשון) מדווח כי בכירת 'ימינה' איילת שקד החליטה להחליף את מספר הטלפון שלה.

הסיבה המרכזית לפי הדיווח, בגלל ששקד "מופצצת" במאות ועשרות הודעות מפעילי ימין, אשר קוראים לה לא ללכת לממשלת השינוי עם בנט, אשר תורכב ממפלגות השמאל ותיתמך כנראה על ידי המפלגה האסלאמית.

עיתונאי 'ynet' אטילה שומפלבי כתב בחשבון הטוויטר שלו על כך: "‏סתם שתדעו, איילת שקד החליפה מספר טלפון. ותודה למטרילים", צייץ.

בתוך כך, עשרות מפגיני ימין הפגינו אמש מחוץ לביתה של חברת הכנסת איילת שקד, במחאה על כך שהיא תומכת במשא ומתן בין מפלגת ימינה ליש עתיד להקמת ממשלה משותפת שתכלול גם את מפלגות השמאל.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. האם נכונה השמועה כי שקד מגזע גויים בהונגריה? מי יודע?  

  כהנא

 2. שיטה טובה... אפשר גם סתם לסתום את האזניים. בליל שבת תקפו בחורים חישיב הר המור בתלפיות, מוסי רז ועוד אחת מהעבודה רוצים ביום יושלים להציע חוק למניעת החזרת בתי יהודים לבעליהם בירושלים - אלו שותפיהם של בנט ושקד. לא פלא שמעדיפה פשוט לא לשמוע... רח"ל.  (ל”ת)

  ד.

 3. קודם החליפה אידיאולוגיה  

  משיח עכשיו

;