1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

השגריר לשעבר בארה"ב: "הישראלים כפויי טובה"

שגריר ישראל בארצות הברית לשעבר מותח ביקורת קשה על הציבור בישראל שלדעתו לא מבין כי אין תחליף לנתניהו. "הישראלים כפויי טובה כלפיו" | בנוסף אומר השגריר כי התקווה שטראמפ יפסיד בבחירות חיזקה את האיראנים על-אף הסנקציות הקשות

יחיאל גלאי, כ"ז אייר תשפ"א 09/05/2021 21:37

סוף עידן נתניהו? רון דרמר רון דרמר צילום: wikipedia

כשנראה כי הממשלה של מחנה השינוי נמצאת בישורת האחרונה וראשי הסיעות מנסים להגיע להכרעה לגבי חלוקת התיקים, שגריר ישראל לשעבר בארצות הברית רון דרמר, איש אמונו של ראש הממשלה בנימין נתינהו, אומר היום (ראשון) בוועידת 'מקור ראשון' כי לדעתו אין תחליף לראש הממשלה נתניהו. דרמר אף זועם על הציבור בישראל אותם הוא מכנה "כפויי טובה".

"הישראלים כפויי טובה כלפי נתניהו", אומר דרמר ומוסיף כי "הוא גוליבר בארץ הגמדים". השגריר לשעבר טוען כי אין בנמצא מחליף ראוי שיכול להיכנס לנעליו של נתניהו. "אני לא רוצה למתוח ביקורת על פוליטיקאים בישראל – אבל מדובר בליליפוטים שמנסים לפגוע בגוליבר".

כשנשאל על-ידי העיתונאי עמית סגל האם הוא רואה עצמו כיורש של נתניהו, השיב דרמר: "אני מקווה שמי שיחליף את בנימין נתניהו יהיה בנימין נתניהו".

"אנחנו מדינה עם הרבה יתרונות", אמר דרמר בהתייחסו לישראל, "הכרת טובה היא לא אחת מהן". דרמר האשים גם התקשורת וציין את 'ערוץ 12' ככלי תקשורת שלא מפרגן לראש הממשלה. דרמר אמר כי לדעתו נתניהו הוביל את המדינה לעשור הטוב בתולדותיה.

דרמר גם מתייחס לאיום האיראני וטוען כי הסיבה לכך שהאיראנים לא נכנעו לסנקציות הקשות שהטיל עליהם ממשל טראמפ, הייתה תקוותם שטראמפ יפסיד בבחירות והם יגיעו למו"מ מעמדת כוח מול הממשלה הדמוקרטי של ביידן. "האיראנים לא נכנעו לסנקציות רק בגלל התקווה שטראמפ יפסיד בבחירות", כך דרמר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא כל הישראלים כפויי טובה רק הרלב"ים  

  יעקב

  • ביבי הוא גוי או ערב רב, זה נכון (ל”ת)


 2. הוא צודק! הישראלים פשוט כפוי טובה ומקנאים בנתניהו  


  • טעות 

   ציפי

  • ביבי זה שם נרדף לסבל, תאונות, אסונות, יוקר מחיה וכל דבר שנגד היהדות (ל”ת)


 3. שגריר ארהב  

  אשר

 4. טעות בידך  

  ציפי

;