1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

בנט לחברי סיעתו: "אמשיך במדיניות נתניהו"

הרצון העז של מחנה השינוי להדיח את נתניהו מראשות הממשלה, מוביל להסכמה שספק אם המפלגות שירכיבו את הממשלה המתהווה יוכלו לעמוד בה: במשך השנה הראשונה לכהונתה הממשלה לא תתעסק כלל בנושאי ההתנחלויות והבעיה הפלסטינית

יחיאל גלאי, כ"ז אייר תשפ"א 09/05/2021 21:53

מוותר על יישובים חדשים נפתלי בנט עם ראש הממשלה. צילום: פלאש90 בנט עם נתניהו צילום: פלאש90

נפתלי בנט בדרך לממשלה עם מחנה השינוי ויאיר לפיד. נדמה כי זו כבר עובדה מוגמרת. כעת נותר לראות כיצד מגשרים על הפערים האידיאולוגיים הגדולים בין נפתלי בנט מימין ומר"צ והערבים משמאל.

חברי מחנה השינוי הכריעו כי בתחילת הקדנציה הממשלה החדשה לא תתעסק בנושאים הרגישים שנוגעים לסוגיות השטחים וההתנחלויות, סוגיה נפיצה מאוד שיכולה במהירות להפיל את הממשלה המסובכת בלאו הכי.

דפנה ליאל מדווחת הערב ב'חדשות 12', כי בנט אמר היום לחברי סיעתו שימשיך במדיניות נתניהו הלכה למעשה. מה זה אומר? בלי סיפוח והקמת יישובים חדשים מחד, אך גם בלי הקפאת בניה ופינויים מאידך, כך שלמעשה הממשלה החדשה תצמצם את פעילותה לנושאים כלכליים-אזרחיים ותברח תחילה מנושאי ליבה שבמחלוקת.

לפי הדיווח, ראשי המפלגות במחנה השינוי הסכימו עקרונית על שנה שבה לא יקודמו נושאים אידיאולוגיים אלא בהסכמה של כל המפלגות, הכול במטרה להדיח את נתניהו מראשות הממשלה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מדיניות סטטוס קוו, ביבי הוא מדינאי מתון מאוד, איש מרכז אמיתי ימין-ביטחוני  (ל”ת)


  2. אחיזת עיניים: בנט ימשיך "מדיניות נתניהו" במימון של ליברמן וכו' וכו'.  (ל”ת)


  3. בנט - חצוף. סחטן. שמאל.  (ל”ת)


;