1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

ריבלין דרש מיו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות: "פעל להרגעת הרוחות"

בחרו בטרור: נשיא המדינה ערך שיחת טלפון עם מודר יונס, יו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות והעביר מסר חריף מול האלימות הערבית שהשתוללה ברחובות חלק מהערים המעורבות בישראל | "צריכים לשמוע את ההגנה הערבית משמיעה קול נחרץ וברור נגד האלימות המשתוללת, נגד הפגיעה בבתי הכנסת, נגד ההשתוללות הפרועה הזו"

יחיאל גלאי, כ"ט אייר תשפ"א 11/05/2021 12:31

בשיחת טלפון בהולה המהומות בלוד המהומות בלוד צילום: Yossi Aloni/Flash90

נשיא המדינה ראובן ריבלין ערך היום (שלישי), שיחת טלפון עם מודר יונס, יו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות והעביר מסר חריף מול האלימות הערבית שהשתוללה ברחובות חלק מהערים המעורבות בישראל הלילה בינן לוד, רמלה וגם בערי המשולש.

"אסור לתת למראות הללו לחזור על עצמם. אסור לנו להיות שבויים בידי הטרוריסטים הרוצחים מהחמאס והג'יהאד שיורים על אזרחי ישראל ללא אבחנה," אמר הנשיא.

הנשיא הדגיש כי מראות ומעשים שכאלה צריכים להדאיג את ההנהגה הערבית לא פחות מאשר את ההנהגה היהודית וכי אם לא ישמיעו קול זעקה ברור נגד הפגיעה בקודשי ישראל ובמרקם החיים המשותף הפגיעה יכולה להפוך בלתי הפיכה.

הנשיא הוסיף ואמר: "אני פונה אליך לעשות ככל שביכולתך להרגעת הרוחות. העם בישראל, יהודים כערבים, צריכים לשמוע את ההגנה הערבית משמיעה קול נחרץ וברור נגד האלימות המשתוללת, נגד הפגיעה בבתי הכנסת, נגד ההשתוללות הפרועה הזו."

הנשיא הדגיש כי כוחות המשטרה יעשו כל שיידרש על מנת להשיב את הסדר הציבורי וביקש את שיתוף הפעולה של ההנהגה הערבית על מנת להשיב את השקט ואת החוק והסדר לרחובות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ריבלין ההוא שבני עמו בחרו בטרור!  


 2. כן, כמובן שהמדינה המשוגעת שלנו תתחנן שיפסיקו...  (ל”ת)


 3. אנחנו מתנצלים על הפגיעה במתפללי אל אקצה. מתנצלים על הניסיון להוציא משפחות מהקורת גג שלהם בשייח ג'ראח. בני עמי בחרו בקיצוניות , פרובוקציות וליבוי אש ואני מצר על כך. בואו לא ניפול למלכודת של ביבי והחמאס. תבורכו מן השמיים אחים יקרים .  (ל”ת)


  • בוגד 


  • והמשפחות שהם הוציאו בשעתו מהבתים 

   מישהו

 4. חחחח.. הבובה ריבלין מתחנן בפני הערבי לקצת שקט  (ל”ת)

  ציונות במיטבה

 5. ריבלין הצדיק  

  שמשון

 6. סנילי לגמרי  (ל”ת)


 7. ההוא מהטרור  


 8. בשביל מה להזהיר  

  מישהו

;