1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

הערבי נפגש עם החרדי שהציל מלינץ' בכפר כנא

‏ג'מאל אמארה מכפר כנא בגליל הציל את ראובן נהוראי, לאחר שנקלע לניסיון לינץ' על ידי קומץ צעירים, ראובן נקלע לכפר כנא והתנפלו עליו צעירים שניסו לבצע בו לינץ', אך הוא חולץ על ידי ג'מאל, היום נפגשו השניים

יענקי פרבר, ב' סיון תשפ"א 13/05/2021 17:23

בדרכו חזרה מטבריה ‏ג'מאל אמארה מכפר כנא וראובן נהוראי ‏ג'מאל אמארה מכפר כנא וראובן נהוראי צילום: מתוך הטוויטר של מוחמד מג'אדלה

מוחמד מג'אדלה, ראש חטיבת החדשות ברדיו נאס בשפה הערבית, פרסם בחשבון הטוויטר שלו תיעוד מרגש של המציל הערבי עם הניצול היהודי. "‏תכירו את ג'מאל אמארה מכפר כנא בגליל שהציל את ראובן נהוראי לאחר שנקלע לנסיון לינץ' על ידי קומץ קטן של צעירים בכפר. יש עוד תקווה". כך כתב מג'אדלה.

כזכור, ביום שלישי חסיד חב"ד, ראובן נהוראי בן-חמו, היה בדרכו חזרה מטבריה, לאחר שבמסגרת עבדותו כמנהל בית התבשיל בחב"ד הלך למפעלים בעיר, אך כשעבר בתוך כפר כנא, פגעו בו מספר תושבים, ובזכות עזרה של כמה תושבים הצליח להינצל.

"הוא חזר מטבריה", סיפר חברו גנדל בשיחה עם 'בחדרי חרדים' והמשיך, "הוא מנהל בית תבשיל בנוף הגליל של חב"ד, והוא חזר מטבריה כי הוא היה שם בכמה מפעלים שתורמים סחורה לחלוקה לנזקקים, והוא עבר דרך כפר כנא".

הוא המשיך: "פתאום הוא קיבל אבן לרכב, איבד קצת את השליטה ושניה אחר כך המון זועם של ערבים קפץ עליו. בנס, כמה חבר'ה צעירים משכו אותו והצילו אותו".

"הם משכו אותו לאחד הבתים, ואז הגיעו גם כמה מבוגרים בכפר ושמרו עליו עד שהגיע מד"א ופינה אותו. הוא פשוט ניצל בנס", סיכם.

בן-חמו יצא עם פגיעת ראש וכמה פגיעות בגוף, כאשר הוא מוגדר במצב קל, זאת בזכות העזרה של הערבים שהצילו אותו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אין אמונה בגוים. הם הציחו אותו כי פחדו שיקחו להל את ההטבות שיש... לימודים חינם..ביטוח לאומי...  (ל”ת)


  2. אילו הערבים היו באים לבית התבשיל שלו גם הוא גם מחלק לכולם מנות חמות עם שתייה קרה  (ל”ת)

    ללא כל ספק

;