1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

נתניהו במסר לאזרחים: "לא נאמרה המילה האחרונה" • צפו

"אמרתי שאנחנו נגבה מחיר כבד מאוד מהחמאס, אנחנו עושים זאת ואנחנו נמשיך לעשות זאת בעוצמה רבה. המילה האחרונה לא נאמרה והמבצע הזה יימשך ככל שיידרש". כך אומר הלילה ראה"מ נתניהו שמוסיף: "נשיב את החוק והסדר לערי ישראל - לא נסבול אנרכיה" • צפו

קובי עוזיאליג' סיון תשפ"א 14/05/2021 07:19

"המבצע יימשך ככל שיידרש" נתניהו בהצהרה נתניהו בהצהרה צילום: עומר מירון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו שיגר הלילה (שישי) מסר מצולם לאזרחים והתייחס למבצע המתנהל ברצועת עזה וכן לאלימות הטרוריסטית הערבית בערי ישראל.

"אזרחי ישראל, אנחנו מתמודדים במערכה עם שתי חזיתות. החזית האחת - עזה. אמרתי שאנחנו נגבה מחיר כבד מאוד מהחמאס ומשאר ארגוני הטרור, אנחנו עושים זאת ואנחנו נמשיך לעשות זאת בעוצמה רבה. המילה האחרונה לא נאמרה והמבצע הזה יימשך ככל שיידרש כדי להשיב את השקט והביטחון למדינת ישראל".

"החזית השנייה", לדברי ראש הממשלה, "ערי ישראל. אמרתי היום ואני אומר זאת שוב: אנחנו נותנים מאה אחוז גיבוי לשוטרים, לחיילי מג"ב ולשאר כוחות הביטחון כדי להשיב את החוק והסדר לערי ישראל - לא נסבול אנרכיה. אנחנו נותנים גיבוי למשטרה כדי להפעיל את כל האמצעים עם כל הסמכויות, כולל שיתוף של חיילי צה"ל, כולל שיתוף של השב"כ - נתנו כאן סמכויות של מצב חירום. כל האמצעים הללו חשובים, לגיטימיים והכרחיים כדי להפסיק את ההתפרעות הזאת בתוך מדינת ישראל".

"אני קורא שוב לאזרחי ישראל לא לקחת את החוק לידיים, מי שיעשה זאת ייענש בחומרה. אני מבקש להשתתף בצערם של המשפחות שאיבדו את יקיריהם - המשפחות של הילד עידו אביגל בן ה-5 והחייל עומר טביב ועוד חמש משפחות של חמישה אזרחים שלצערנו איבדו את חייהם".

לסיום אמר נתניהו: "אנחנו נפעל בכל הכוח נגד אויבים מבחוץ ופורעי חוק מבפנים כדי להחזיר את השקט למדינת ישראל".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ואז תגיע ועדת חקירה ושופט שיסרס את כולם  (ל”ת)

  ישר

 2. הגיבוי למשטרה לא מניב תוצאות  

  גוחא

 3. תכניס כבר צבא לרחובות! מוג לב שכמוך!  

  אני

 4. המלה האחרונה צריכה להיות אולטימטום לכאמאס, החשמל לא יחודש עד שיפסיקו לייצר טילים  (ל”ת)

  צבי

;