1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

הליכוד בחופש הצבעה; רשימת המועמדים המסתמנת

ביום רביעי הקרוב יגישו אלו המעוניינים להתמודד על תפקיד הנשיא הבא של מדינת ישראל - את מועמדותם | בליכוד מעניקים חופש הצבעה, החלטה שתעניק יתרון לאחד המתמודדים הבולטים

ארי קלמן, ה' סיון תשפ"א 16/05/2021 12:41

הבחירות לנשיאות בית הנשיא בית הנשיא צילום: ויקימדיה

יום רביעי הוא ההזדמנות האחרונה להגיש מועמדות לאלה המעוניינים להתמודד על תפקיד הנשיאות, בבחירות שעתידות להיערך בעוד למעלה משבועיים, בינתיים 'בליכוד' מנפיקים הוראה מעניינת שתעניק יתרון לאחד המתמודדים, יצחק הרצוג.

ארבעה ימים לפני, רשימת המועמדים המסתמנת למרוץ לנשיאות, היא: יצחק הרצוג, כלת פרס ישראל מרים פרץ, הזמר וחתן פרס ישראל יורם גאון, השר לשעבר שמעון שטרית וחבר הכנסת לשעבר יהודה גליק.

יו"ר סיעת הליכוד מיקי זוהר הודיע לחברי הליכוד כי יינתן חופש הצבעה לכלל החברים, ראשית זה אומר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו לא יתמודד לתפקיד, שנית, חופש ההצבעה יעניק יתרון למועמד המוביל (עד כה) יצחק הרצוג.

"סיעת הליכוד תעניק לחבריה חופש הצבעה בבחירות לנשיאות המדינה. לא תוטל משמעת סיעתית וכל אחת ואחד מחברות וחברי הסיעה רשאים לחתום על תמיכה במי מהמועמדים ולהצביע כפי שימצאו לנכון", נמסר.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אם ליהודה גליק יהיה קול אחד שיגיד תודה 🤣😂  (ל”ת)

  יסכה

 2. כמה מוזר לשמוע שחבדי כנסת מהליכוד יצביעו לנשיאות בעד ח"כ שמאלני, האם חסרים אנשים ימניים למנות אותם? יש רוב ימני בכנסת  (ל”ת)

  שש

 3. תפקיד מיותר ובזבזני.  (ל”ת)

  דן

 4. בלי לפגוע - מה זה הרשימה הזו לא מצאו מישהו יותר רציני ויותר בקונצנזוס?  (ל”ת)


;