י"ט אייר התשפ"ד
27.05.2024
בשורה אדירה לציבור החסידי

סנסציה: ענקית ההלבשה החסידית חתמה הסכם ייצוג בארץ

בשורה אדירה לציבור החסידי בישראל: בתום מו"מ ממושך שנערך בין G&G (ג'י אנד ג'י) ישראל לחברת GB (ג'י בי) פרפשיונל - נחתמה עסקה סנסציונית לפיה טרקלין ההלבשה החסידית G&G בישראל מקבל את הזיכיון הבלעדי לשיווק מוצרי מותג GB בארץ

סנסציה: ענקית ההלבשה החסידית חתמה הסכם ייצוג בארץ
מותג הלבשה חסידית צילום: יח"צ

בכך הופכת G&G ישראל למעצמה החולשת על מותגי הכתר הבינלאומיים של ההלבשה החסידית. בעקבות ההסכם, והשמועות המועברות מפה לאוזן בחצרות החסידים, נרשמת התעניינות גוברת בקרב מותגי הלבשה בינלאומיים נוספים לייצוג בישראל. נודע כי בכוונת G&G ישראל לפתוח סניפים נוספים, בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ.

בעקבות ההסכם שנחתם, ניתן יהיה כבר להשיג לקראת חג השבועות בטרקלין G&G בירושלים, גם את הדגמים החדישים והעדכניים ביותר של עילית מותג ההלבשה האמריקאי GB אשר הינו מוביל את ההלבשה החסידית בארה"ב מבחינת היקף המכירות.

קולקציית קיץ תשפ"א של המותג הנחשק והיוקרתי GB כוללת מגוון ענק של מוצרי קולב בשלל מידות וגזרות המותאמים על פי הנדסה טכנולוגית באופן מדויק ומושלם למבני גוף שונים, בהלימה למידות ולמנעדים ביניהן.

רמת האיכות של המוצרים היוצאים ממתפרת GB בולטת במיוחד, זאת על פי הגזרה הייחודית והדוגמאות הבלעדיות למותג, איכות הבד, ובעיקר בשל האופן בו הבגד 'יושב' על הלקוח, כמצופה ממתפרה של רשת הלבשה חסידית אמריקאית, הפועלת על פי תקן בינלאומי ואשר קשובה לאוזן לקוחותיה.

מוצר הדגל של GB, המיוחד ללקוחות הישראלים, הוא ללא ספק חליפת חצי הביטנה המותאמת במיוחד לאקלים הקייצי הישראלי. "לראשונה מותג בינלאומי בסדר גודל כמו GB מתחשב בצרכן הישראלי ומייצר עבורו ביגוד חסידי התואם לצרכיו הייחודיים", אומרים ב-G&G ישראל.

חליפת חצי הבטנה עוצבה על ידי מעצבי אופנה בינלאומיים לאחר שחקרו ולמדו היטב את מאפייני הקהל החסידי בישראל, כמות השעות ביום בו הוא לבוש חליפה, מידות הטמפרטורה ורמת הלחות האופייניות לארץ, כמות הכביסות הממוצעת של החליפות ובהתאם לנתונים התאימו את סוגי הבדים, בהתחשב במאפיינים שונים של השפעת הדוגמאות, צפיפות הבד וכד'.

לאחר מכן עברו החליפות מבחני התנסות בקרב עשרות אברכים שהשתמשו בהן בפריסת ריכוזים חרדיים רחבה על פני המפה בישראל, זאת לנוכח שינויי טמפרטורה בין הערים השונות. בעקבות התוצאות בוצעו מקצי שיפורים ורק לאחר מכן ברכה GB על המוגמר.

כך גם שמו הטוב של GB הולך לפניו בכל הנוגע לדוגמאות הבעקיטשעס הנחשקות ביותר, העדכניות והחדישות של מודל 2021.

הציבור החסידי על גווניו וחצרותיו בארץ ובעולם יכול כבר להתחדש לקראת חג השבועות עם מיטב הביגוד החסידי של קולקציות המותגים G&G ו-GB, בלעדית בטרקלין ההלבשה החסידי המפואר היחיד בישראל, רח' יחזקאל

הלבשה חסידית מותג

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד