1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בן-גביר דורש לפטר את השובתים במגזר הערבי

לאחר שרבים מהעובדים במגזר הערבי השתתפו היום בשביתה במחאה על המבצע בעזה והמהומות עם ערביי ישראל - יו"ר 'עוצמה יהודית' שיגר מכתבים לשר הבריאות ולשרת התחבורה, בהם דרש לפטר את אותם השובתים: "יש להזמינו לשימוע בטרם פיטורין לאלתר" | לאחר מכן נימק: "הם עלולים לבצע מעשים מסוכנים כלפי יהודים"

יאיר כלפה, ז' סיון תשפ"א 18/05/2021 17:15

"מזדהים עם הטרור" איתמר בן גביר איתמר בן גביר צילום: וידאו סיטי

על רקע המצב הפוליטי, היום (שלישי) רבים מהחברה הערבית שבתו בכל המגזר התעסוקתי, כמחאה על המלחמה ועל המתקפות, לטענתם, נגד הפלסטינים.

במסגרת השביתה, ערבים חסמו הבוקר את היציאות מהערים והיישובים הערביים, והתרו בתושבים שלא לצאת למקומות העבודה. השביתה כוללת את כל ענפי המשק והתעסוקה, בתי הספר והמגזר הציבורי

בעקבות כך, איתמר בן-גביר, יו"ר 'עוצמה יהודית' חבר הכנסת 'הציונות הדתית', שלח מכתבים לשר הבריאות יולי (יואל) אלדשטיין ושרת התחבורה מירי רגב, בהם דרש מהם לפטר את העובדים אשר שבתו, בטענה שזו הזדהות עם הטרור.

"היום הוכרזה שביתה במגזר הערבי", פתח בן-גביר במכתבו לשרים, "בעקבות זאת הודיעו מספר רב של עובדים ערבים על הצטרפותם לשביתת ההזדהות עם הטרור הערבי מעזה ומערי ישראל".

הוא המשיך וטען: "אני פונה אליך, על מנת להתריע שעובדים המזדהים כיום עם הטרור במערכת הציבורית, עלולים לבצע ח"ו מעשים מסוכנים כלפי יהודים".

"לאור זאת, אודה לך על הנחיה חד משמעית, לכל העובדים במערכת הציבורית, שעובד שלא יגיע לעבודה בשל השביתה, נחשב הוא כתומך בטרור ויש להזמין לשימוע בטרם פיטורין לאלתר. לאור זאת, יש למצות עימם את הדין לפני שייגרם ח"ו אסון על רקע לאומני", סיכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שביתת הערבים.  


 2. בצלצל  


 3. אבל מה לעשות בן גביר - ראש הממשלה שלך אוהב אותם  

  דוד

 4. חכם מאוד לפטר אותם בוגדים  

  שי

 5. אין על בן גביר  


 6. לפחות אחד כאן נורמלי  (ל”ת)


 7. זה שביתה לאומנית  (ל”ת)


 8. לפטר  

  שמע ישראל

 9. לפטר את הערבים ולשלוח אותם לעזה על חשבון המדינה  


;