1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

דיווח: מזימת לפיד שתעלה את המחיר של סער

יאיר לפיד ממתין לנתניהו בפינה ברגע שמבצע שומר החומות יסתיים. לפי הדיווח, הוא מתכוון להעלות שורת חוקים שימנעו מבנימין נתניהו להתמודד בבחירות החמישיות אליהן הוא מכוון | מבחן גדול לגדעון סער שלפי הדיווחים מנהל מו"מ שקט עם נתניהו

ארי קלמן, ח' סיון תשפ"א 19/05/2021 07:17

ישים קץ לשלטון נתניהו? לפיד/נתניהו לפיד/נתניהו צילום: מארק ישראל סאלם, לע"מ/הדס פרוש, פלאש 90

ברקע הדיווחים על הפארסה של גדעון סער והנכונות לקיים עם בנימין נתניהו ממשלה, כשסער הינו הראשון ברוטציה לשנה וחצי, יאיר לפיד צפוי לקדם חבילת חוקים נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שימנעו ממנו להתמודד שוב ובכך יגרום להגדלת כוחו של גדעון סער במו"מ שלו מול 'הליכוד'.

על פי הדיווח של מיכאל שמש ב'כאן 11': יו"ר 'יש עתיד', יאיר לפיד, שמחזיק במנדט להרכבת הממשלה לעוד 15 יום, מקודם בימים אלה מול ראשי מחנה השינוי את חבילת החוקים נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, שימנעו ממנו להתמודד בבחירות הבאות ובכלל בעתיד.

לפיד יוזם כי מיד בתום המהומות בישראל ובגבול הדרומי, להעלות את הצעות החוק לדיון בוועדה המסדרת, בניסיון להמשיך את החקיקה במליאת הכנסת ולנצל את המצב הפוליטי ולהביך את בנימין נתניהו.

ברקע הדיווחים על נכונות של גדעון סער לשתף פעולה עם בנימין נתניהו, מעניין יהיה לראות כיצד יפעל כשההצעות הללו שהוא כבר הביע בהן תמיכה בעבר - יועלו להצבעה בוועדה ובמליאת הכנסת. ההערכה היא כי סער יביע בהן תמיכה כדי להגדיל את יכולת המיקוח במו"מ מול 'הליכוד', בדרישה לקבל רוטציה ראשונה מבנימין נתניהו.

הערכות הפוליטיות הן כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מעדיף דווקא ללכת לבחירות, על פני הענקת רוטציה לאחד מהמועמדים וויתור על תפקיד ראש הממשלה לתקופה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מכניס גול עצמי .אם הוא יצליח מישהו אחר מהליכוד יהיה ראש ממשלה וסער שר המשפטים ולפיד יצא קרח בלי תקווה חדשה ובנט .  (ל”ת)

  שלמה

 2. נמאס ממנו. רה"מ קיבל 30 מנדטים. שיירגע לפיד ויפסיק לנסות להכריע במקום העם.  (ל”ת)

  ד.

 3. מגעיל  


 4. תיזום כמה שיותר, ככה ביבי ירגיש חופשי להכות בחמאס  


 5. לפיד  


 6. לא יכולה כבר לראות את הבנאדם הרשעעעעעע הזה  (ל”ת)

  פ

 7. גרוע מהשונאים הכי גדולים שלנו האיש הזה רועעע שאין דברים כאלה בר מינן  (ל”ת)

  פ

 8. חסר ההשכלה לא מודע לחוסר הרלוונטיות שלו  (ל”ת)

  שאול א.

;