1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

"התנכלות" • הרשת חסמה את רעייתו של בן-גביר

לאחר האשמה של המפכ"ל כי בעלה אחראי למהומות, איילה, אשתו של איתמר בן-גביר, נחסמה בווצאפ על ידי פייסבוק ללא התראה או הסבר: "יש גורמים שרוצים להשתיק חבר כנסת" | גם עשרות פעילי ארגון להב"ה נחסמו ברשת החברתית - והם מתכוונים להגיש תביעה

יאיר כלפה, י"ג סיון תשפ"א 24/05/2021 22:47

משטרת מחשבות איתמר בן גביר איתמר בן גביר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

על רקע הפלונטר הפוליטי והרגיעה במצב הביטחוני, הערב (שני) חשבון הווצאפ של איילה, אשתו של יו"ר 'עוצמה יהודית' איתמר בן-גביר, נחסם על ידי חברת פייסבוק שמחזיקה בבעלות ווצאפ.

החסימה, אשר נעשתה ללא התראה וללא הסבר מצד הרשת החברתית, באה ברקע האשמתו של מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי ובכירים במשטרה, כי איתמר בן-גביר הוא זה שהתסיס את השטח וגרם למהומות בערים המעורבות.

"מבירורים שעשיתי הדברים חמורים שבעתיים", שלח בן-גביר מכתב למשרד התקשורת והמשיך, "מדובר בהתנכלות על רקע פוליטי, אשת ח"כ נחסמת כי יש גורמים שרוצים להשתיק את חבר הכנסת".

בנוסף ביקש ממשרד התקשורת: "להגיב בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים ולפעול באופן מידי בנושא. היום זה אני, מחר זה יכול להיות כל ח"כ אחר אשר עמדותיו אינן לרוחן של אותם גורמים ברשת, (או גורמים חיצוניים שהשפיעו על אותה רשת)".

בן גביר אינה היחידה שנחסמה. יחד איתה נחסמו עוד כ-30 אנשי ימין ובהם בנצי גופשטיין - יו"ר להב"ה. המשותף לכולם שהם אנשי עוצמה יהודית - מפלגה בכנסת ישראל.

אנשי 'עוצמה' מתכוונים להגיש תביעה נגד פייסבוק, ועו"ד איריס אדרי המייצגת הודיעה: "בכוונתנו להגיש תביעה כנגד חסימת מרשיי מהשימוש בוואטסאפ. מדובר באקט כוחניו חד צדדי".

היא המשיכה וטענה: "זה מעשה שננקט ללא שום התראה כנגד אזרחים מן השורה, ללא שום סיבה נראית לעין או צידוק כלשהו. חסימת מרשיי מהאפשרות לעשות שימוש בוואטסאפ הינה ניצול כוח לרעה על ידי תאגיד עצום".

מארגון להב"ה נמסר: "סתימת הפיות הגיעה גם לוואטסאפ. במשך שנים ענקיות הטכנולוגיה והרשתות החברתיות מנסות להשתיק ולחסום פעילי ימין. זה קורה בפייסבוק, ביוטיוב, בטיקטוק".

"אבל עכשיו, נחצה קו אדום נוסף. הם החלו גם לחדור לפרטיות שלנו. אנחנו לא שותקים – ויוצאים למאבק!, בימים אלו אנו מגבשים תביעת ענק נגד ווטסאפ", הוסיפו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בן גביר צדיק של אמת הוא תציד יצליח  

  צדיק של אמת

 2. שהמנוולים ישלמו כסף  

  טל

 3. רק קולו של החמאס והשמאל  

  איתן

 4. האם הם נורמאלים, או מפגרים?  

  palmoni777

  • כן, מטומטם. חברה היא גוף עצמאי תחת סמכות המדינה 


 5. יאללה איתמר! תתבע אותם! גמור אותם!  (ל”ת)


;