1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

במאות אלפי שקלים: יאיר נתניהו תובע את אשת השמאל

על רקע האפשרות כי משפחתו תעזוב את בלפור בקרוב בעקבות הקמת ממשלת השינוי, יאיר נתניהו תובע את חברת הכנסת לשעבר סתיו שפיר, המזוהה עם השמאל, בסכום של מאות אלפי שקלים | הסיבה: ציוצים של שפיר נגדו, שלטענת נתניהו מהווים לשון הרע

יאיר כלפה, ט"ז סיון תשפ"א 27/05/2021 15:49

ניצלה את כוחה יאיר נתניהו יאיר נתניהו צילום: פלאש 90

בעוד המשפט נגד אביו ממשיך להתנהל, היום (חמישי) יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, הגיש תביעה נגד סתיו שפיר, חברת כנסת לשעבר ופעילה המזוהה עם השמאל.

יאיר נתניהו, כך על פי הדיווח של כתבת המשפט של 'מקור ראשון' אילת כהנא, הגיש את התביעה נגד סתיו שפיר באמצעות עו"ד יניב לנקרי, על סכום של 300 אלף שקל, בגין לשון הרע.

אחת מהטענות בתביעה שהוגשה כי סתיו שפיר, אשר לה עשרות אלפי עוקבים, ניצלה את כוחה ברשתות החברתיות לפגיעה, השפלה והכפשה של משפחת נתניהו והבן יאיר נתניהו.

"‏כל כך התגעגעתי לחבק את המשפחה שלי בחג הזה. לאנשים שלימדו אותי לדאוג לאחרים ולהשתדל לעשות טוב, גם כשקשה", כתבה שפיר באחד הפוסטים שעליהם הוגשה התביעה, "עכשיו כשקוראת את איך שכותב בנו של ראש הממשלה שהתחנך בדרכו (ומתבטל מכספנו), מתגעגעת אליהם אפילו יותר".

היא המשיכה: "פה שמפיץ שקרים במקום לנהל שיחה שפויה בין אנשים שחלוקים זה על זה. שלא רק משקר, אלא עושה זאת תוך ירידה לשפל הגזענות, השוביניזם והזוהמה".

"הפה של הבן. המורשת של האב. מי שהחינוך של ילדיו חשוב לו, קשה להבין איך ליבו שקט בידיעה שכך מחנך ראש הממשלה את בנו, את אוהדיו, את ילדנו", הוסיפה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. טענת שפיר בכתב ההגנה תהיה; אמת דיברתי  

    דן

;