1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

הח״כ משכנע: "ראש הממשלה ראשון עם כיפה"

ח"כ אביר קארה, גדול התומכים בממשלת השינוי מתוך סיעת 'ימינה', מנסה לשכנע את המתנגדים ובהודעה שפרסם בערב שבת ציין כי לראשונה יהיה ראש ממשלה בישראל חובש כיפה | וגם טוען כי לימין יהיה ייצוג מכובד בממשלה שתקום 

ארי קלמן, י"ח סיון תשפ"א 29/05/2021 22:11

הדעות החלוקות ב'ימינה' נפתלי בנט נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ברקע הדיווחים כי נפתלי בנט הכריע סופית להסכים לממשלת שינוי לצד יאיר לפיד, חבר הכנסת אביר קארה מסיעת 'ימינה' ומתומכי המהלך, מנסה לשכנע את המתנגדים מתוך 'ימינה', לתמוך באפשרות הזאת על פני בחירות חמישיות.

חבר הכנסת קארה כתב לפעילים קודם כניסת השבת, ״יש שיאמרו שעדיפות כבר בחירות חמישיות על קואליציה עם שותפים שהם לא האידאליים ביותר".

"אבל...", מציין קארה, "יש אפשרות שתהיה כאן לראשונה בהיסטוריה ראש ממשלה חובש כיפה שמגיע מהימין העמוק״. שלדבריו, ״בכל מקרה זו תהיה ממשלה עם נוכחות מאוד מכובדת לימין לא פחות מזו שקיימת".

עוד שכנע קארה את חבריו לימינה, ״אנשים צריכים להבין את המחיר של בחירות נוספות. את התחלופה הבלתי נסבלת שבלי מתקבלת על הדעת. זה יקרע אותנו לגזרים... צריך להבין את מחיר הכאוס הפוליטי הזה שמשרת רק פוליטיקאים ולא משרת את האזרחים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. גם לאפיפיור יש כיפה!!!  (ל”ת)


  2. נפתלי, אני מבין שאתה חי בסרט. אמנם כיפה היא סממן יהודי אבל לא מספיק שיש כיפה קטנה מבד , צריך כיפת ברזל גדולה ( רוחנית ) וספק אם יש לך..  (ל”ת)


  3. זה כיפה זה???????????????????  (ל”ת)

    הם הכי גרועים.....מניסיון מר

  4. זה באמת נורא שראש הממשלה הראשון עם כיפה הוא זה שמכניס בפעם הראשונה טת נמצן הורביץ ותמר זנדברג לשולחן הממשלה  (ל”ת)


  5. יהודי  


;