1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. חינוך ילדים

חדש: כל מה שצריך לדעת על חינוך ילדים במדור אחד

לא מעט הורים נתקלים באתגרים חינוכיים בקרב ילדיהם ובדילמות לא פשוטות • אנחנו כאן כדי לסייע לכם ככל האפשר • כל הפרטים על חניכת הבלוג החדש

יוסף אור, כ"ב סיון תשפ"א 02/06/2021 09:52

'עושים חינוך' ילדים משחקים בחצר ילדים משחקים בחצר צילום: by Nati Shohat/Flash90

"איפה הכי כדאי שהילד ילמד?" "איך ניתן לחזק את רמת הקשב של הילדה בשיעורים?" "הילד מסתגר בקירבת חברים, מה לעשות?". תהיות ושאלות אלו ועוד רבות אחרות, מטרידות לא מעט הורים ברחבי הארץ.

באופן כללי, סוגיית חינוך הילדים עברה מהפכה של ממש בשנים האחרונות. ההכלה של ההורים שונה לחלוטין וכך גם ההבנה כי לא פעם הקשיים שהילדים חווים בלימודים ובחייהם הפרטיים אינם תלויים בהם בהכרח, אלא במקרים רבים נובעים מחמת גורם חיצוני שניתן לטפל בו. כמאמר הקלישאה השחוקה אך המדויקת, "אין ילד רע, יש ילד שרע לו".

יחד עם המודעות החשובה, נוצר גם חוסר עצום במענה הולם ובהכוונה נכונה עבור הורים שמתלבטים בסוגיות הרות גורל הנוגעות לחינוך הילדים. הביקוש הולך וגדל בעוד ההיצע בתחום יועצי החינוך החרדיים הוא דל ביותר.

בשל כך, 'בחדרי חרדים' בשיתוף מרכז נוירומוטוריקה הרימו את הכפפה בנושא. מדי שבוע נעלה כאן שאלות של הורים בנושא חינוך ילדים, קשיים בלימודים וכל המסתעף, כאשר מיטב המומחים ישתדלו להשיב עליהן בצורה בהירה ולפתור לא מעט דילמות וקשיים שחווים הורים.

הילד/ה מתקשה בלימודים? יש לכם שאלה חשובה בנושא חינוך הילדים? השאירו את שאלתכם בתיבת המייל ואנו נשתדל לפרסם את התשובות בבלוג הקרוב.
Office@neuromotorica.com

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;