1. עמוד הבית
  2. מחשבים ואינטרנט
  3. טכנולוגיה

דרמה בין לאומית: אתרים מובילים קרסו ברחבי העולם

בשעה האחרונה מדווח על תקלות חמורות באתרי חדשות, מסחר וממשל, חלקם אינם פועלים כלל | ככל הנראה הקריסה נובעת בשל תקלה בשירות Fastly של מיטוב שירותי ענן | גם בארץ מספר אתרים קרסו

אהרן מילר, כ"ח סיון תשפ"א 08/06/2021 14:54

תקלות גם בארץ אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

אתרי חדשות, מסחר וממשל  גדולים בכל רחבי העולם סובלים בשעה האחרונה מתקלות חמורות וחלקם אינם פועלים בכלל. כמו גם אתרי הממשל בבריטניה. התקלה הנרחבת ככל הנראה בשל תקלה בשירות Fastly של מיטוב שירותי ענן. גם בארץ מספר אתרים קרסו.

בין האתרים שסובלים מתקלות - אתרי העיתונים פייננשל טיימס, ניו יורק טיימס, הגרדיאן ובלומברג, הסיבה לתקלה אינה ברורה עדיין. בנוסף, נרשמה תקלה גם באתר של ענקית המסחר האלקטרוני אמזון, אך לא ברור אם יש קשר בין הדברים.

בנוסף מתקבלים כאמור הדיווחים על תקלה נרחבת באתרי ממשל בריטיים ואתרי חדשות בינלאומיים וביניהם אתרי חדשות גדולים בבריטניה.

גם בישראל, אתר הארץ כמו גם דה מרקר קרסו היום, רק לפני שעה קלה ציטטו ב'דה מרקר' את המפקח על הביטוח, משה ברקת, שאמר בכנס של לשכת רואי החשבון שנערך השבוע באילת, על אירוע פריצת הסייבר בחברת שירביט, שהתרחש לפני פחות משנה: "בסך הכל, האירוע היה בשליטה והוא קצת נופח יותר מדי על ידי התקשורת. בסופו של דבר בשיתוף פעולה בין כל הגורמים האירוע נסגר בצורה טובה, ובלי שהצרכנים נפגעו".

רק לפני תקופה גם האתר בו הנכם קוראים עכשיו חווה התקפה של האקרים בעיצומו של יום השבת, כאשר תוך זמן קצר זוהו קבוצת האקרים בשם 'האקרים המושיעים' והאתר חזר לפעילותו הסדירה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כן יפלו כל אויביך ה  (ל”ת)


;