1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. לימודים

התגלה הסוד: כך חרדים בני 30 משיגים תואר כמעט בלי לשלם

נולדת לפני 1991? זו ההזדמנות שלך לנצל את הטבה ייחודית בשווי 4,500 ₪. מכינת 30+ היוקרתית של קמפוס שטראוס נפתחת בימים הקרובים עם 90% מלגה. זו תהיה הדרך הקצרה והיעילה ביותר בשבילך לתואר ראשון מבוקש בשוק העבודה

אליקים דהן כתבה מקודמת, י"א תמוז תשפ"א 21/06/2021 13:09

נולדת לפני 1991? לימודים בקמפוס לימודים בקמפוס צילום: יח"צ

בוגר ישיבה, יצאת לשוק העבודה ואתה שואף לעבודה עם משכורת ראויה, עבודה מספקת וסביבת עבודה נוחה? אם נולדת לפני שנת 1991, זה יכול להיות גם משתלם במיוחד! בוא לעשות תואר ראשון איכותי ויוקרתי בקמפוס שטראוס, בדרך הקצרה והיעילה ביותר, עם מלגות וסיוע שיהפכו את המסע לקל יותר.

תלמידים מעל גיל 30 הזכאים להשתתף במסלול ב'קמפוס שטראוס', יצטרפו למכינה מקוצרת של ארבעה חודשים בלבד במקום שנה, ובמימון של 90%! העלות לתלמיד היא 500 ₪ בלבד לכל תקופת המכינה במקום 5,000 ₪. הבוגרים יקבלו תעודת מכינה של המכללה האקדמית הדסה, הנחשבת למכינה קדם אקדמית יוקרתית בגלל שיטת הלימוד ואיכות סגל המרצים. התעודה קבילה בכל המוסדות ללימודים גבוהים בארץ.

עדיין לא מאוחר לנצל את ההטבה >> לחץ כאן<<

שלב המכינה הוא צעד הכרחי בדרך אל התואר שיפתח לך דלתות במציאת פרנסה מכובדת. לעיתים בימים הראשונים נדמה לסטודנטים שזה מסע בלתי אפשרי וחסר סיכוי, אך תוך מספר ימים בקמפוס הם מבינים שהמסלול לא נועד רק ל'מיטיבי לכת', אלא גם לסטודנטים בעלי משפחה, ומסיימים אותו בהצלחה. לאלו הזקוקים לסיוע יש שיעורים פרטניים בתחומים בהם הם מתקשים.

'קמפוס שטראוס' הינו המסגרת החרדית הראשונה הנותנת מענה אמיתי לסטודנט החרדי.

בקמפוס שטראוס מקפידים על רמה מקצועית ולימודית גבוהה, עם תואר יוקרתי מטעם המכללה האקדמית הדסה, במטרה להעניק פרנסה בהתאם לדרישות השוק. יחד עם זאת הנהלת הקמפוס מקפידה על שימור האווירה החרדית האותנטית, מנגישה את התוכן ורגישה לדרישות התלמיד החרדי. לכן גם בעלי משפחות יכולים להשתלב בלימודים ביתר קלות בזכות השעות המותאמות, שכר הלימוד המוזל, ומערך המלגות הרחב המאפשר להגיע ליותר מ- 100% מימון לימודים.

עדיין לא מאוחר לנצל את ההטבה >> לחץ כאן<<

בקמפוס ניתן ללמוד תואר ראשון בניהול או בעבודה סוציאלית, תחומים עם דרישה גדולה במיוחד בימים אלו ובוגרי המסלולים מבוקשים במיוחד בשוק העבודה. 

מרכז הכוון וייעוץ תעסוקתי בקמפוס מעניק ליווי לסטודנטים ולבוגרים עד למציאת עבודה, שלב ההשמה מתחיל תוך כדי תקופת הלימודים. החל משנה א’ המרכז מסייע בהשמת סטודנטים במשרות כדי שיוכלו להתפרנס כבר במהלך הלימודים.

עדיין לא מאוחר

לפני שיסגרו הרשימות. אם אתה מעל גיל 30, נותרו מקומות אחרונים למחזור הקרוב של מכינת 30+, אל תפספס את ההזדמנות להרוויח 4,500 ₪. בימים אלו הזכאים עדיין יכולים לקבל את מלגת ה-90% ולהצטרף אל מסלול הלימודים בדרך אל תואר מבוקש בלי לשבור קופות חיסכון ומבלי לוותר על הערכים והאווירה החרדית. 

רוצה לשמוע עוד פרטים? חייג עכשיו072-395-2205

או השאר פרטים בטופס הבא ונציג יצור עמך קשר>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא צעיר  

    שלי

  2. שקרנים תואר בלי לשלם? כולה מכינה התואר עוד 60k  (ל”ת)

    יוסלה מקראקוב

;