1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מקומי

מדוע הרשלר עזב אחרי 14 שנים ומי המחליף?

חבר הנהלת העיר בביתר עילית יצחק מאיר ברים מונה לחבר מועצת העיר ויו"ר ועדת תכנון ובניה. הוא מחליף בתפקיד את חבר מועצת העיר בנימין הרשלר, שפרש בשל עיסוקיו הרבים כמנכ"ל מוסדות באיאן, וביקש להעביר את התפקיד לעוזרו ונאמנו ברים

יוסי שטארקכ"ט סיון תשפ"א 09/06/2021 13:57

חילופי גברי בבאיאן ביתר עילית ביתר עילית צילום: אלי סגל

חבר הנהלת העיר בביתר עילית יצחק מאיר ברים מונה לחבר מועצת העיר ויו"ר ועדת תכנון ובניה.

ברים מחליף את חבר מועצת העיר בנימין הרשלר, שבשל עיסוקיו הרבים כמנכ"ל מוסדות באיאן ביקש לסיים את תפקידו, ולהעביר את התפקיד לעוזרו ונאמנו, יצחק מאיר ברים.

גורם המקורב לצמד הרשלר-ברים אמר ל'בחדרי חרדים' כי "בשונה ממקרים אחרים וחילופי תפקידים שבדרך כלל מעורב בזה הרבה דם רע ומאבקים שקטים – במקרה הנוכחי מדובר בשני חברים טובים אשר פעלו ביחד והרימו פרויקטים משותפים מתחת ומעל לרדאר התקשורתי. הרשלר החליט לפתח את מוסדות חסידות באיאן ולכן העביר את השרביט".

עיריית ביתר עילית מסרה: "רה"ע מאיר רובינשטיין וחברי הנהלת העיר מברכים את ה"ה יצחק מאיר ברים הי"ו לרגל מינויו לחבר מועצת העיר ויו"ר ועדת תכנון ובניה".

הרב ברים יחליף את חבר מועצת העיר ה"ה בנימין הרשלר הי"ו, שבשל עיסוקיו הרבים כמנכ"ל מוסדות באיאן ביקש לסיים את תפקידו, ולהעביר את התפקיד לעוזרו ונאמנו, ה"ה י"מ ברים".

ר"ע ביתר עילית מאיר רובינשטיין מסר: "מודה לידידי ושותפי לעשייה הציבורית, הרב הרשלר, על שנים רבות של פעילות מבורכת למען תושבי עירנו ולמען מוסדות החינוך בעירנו. בטוחני כי הרב הרשלר ימשיך לפעול לטובת תושבי עירנו ולסייע לכלל ולפרט", דברי רובינשטיין.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. איזה עסק העירייה הקטנה הזו עושה  (ל”ת)


  2. וואו איזה עסק עושים מזה  

    בחור חכם

;