1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

גדעון לוי: זו הסיבה שנתניהו עוזב את ראשות הממשלה

לאחר שגוש השינוי חתמו על הסכמים קואליציוניים, העיתונאי גדעון לוי, מסמן את הסיבות שבגללן האחרון עוזב את ראשות הממשלה: "תכונות אופי של סכסוכים, וכמיהה לאהבה" | בנוסף אמר: "מחנה השמאל הציוני מצאו להם את שנאת נתניהו, וזה בנה אותם"

יאיר כלפה, ל' סיון תשפ"א 10/06/2021 18:12

"כמיהה לאהבה" גדעון לוי גדעון לוי צילום: Tomer Neuberg/Flash90

לקראת השבעת ממשלת השינוי בתחילת שבוע הבא, היום (חמישי) גדעון לוי, עיתונאי המזוהה עם השמאל אך בשנים האחרונות הביע תמיכה בנתניהו, מונה את הסיבות שבגללן יו"ר 'הליכוד' עוזב את בלפור.

"יש שני עניינים", אמר לוי ב'חדשות 12'. "הוא איש מוכשר מאוד, ויש כנסת ימנית מאוד שלא הייתה מעולם. והשילוב של שניהם היה צריך להבטיח לו כמעט חיי נצח בפוליטיקה", הוסיף.

לאחר התשבחות, אמר את הסיבות, שלדעתו, הביאו לסוף כהונתו של נתניהו: "מה שהיה בעוכריו הם תכונות אופי של סכסוכים. ומעבר לסכסוכים יש עוד אלמנט, האיש משתוקק לקבל אהבה עוד יותר משמעון פרס".

"נתניהו עוד יותר משתוקק לאהבה, ועוד יותר מרגיש רדוף. לכל פרנואיד יש מישהו שרודף אחריו, אבל הוא העצים את זה מאוד", הוסיף.

לסיום הזכיר את מחנה 'רק לא ביבי': "יש מחנה של השמאל הציוני, שנמצא די הרבה שנים באובדן דרך. מנהיגותית, לא היה להם אף אחד להציע בשנים האחרונות, וגם רעיונית, הם לא יודעים מה הם רוצים - ואז מצאו להם את שנאת נתניהו, וזה בנה אותם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. עתונאי מזן שנכחד  

  רואה חשבון

  • הנוכלים השמאלנים נכחדים מהעולם, לאט אבל בטוח... 

   משאית אשפה

 2. אכן אין לשמאל מה לשמוח, הם השיגו את המטרה של רק לא ביבי, אבל החליפו אותו באחד שהיה ימני ומכר את נשמתו לשטן בגלל הכבוד  

  צבי

 3. להחליף את ביבי בלפיד זה בדיחת השנה, אפילו לפורים זה לא מתאים, כל העולם עומד וצוחק תראו את השמחה באירן  (ל”ת)

  יואל

 4. כמה לשון הרע  (ל”ת)

  עדי

 5. אכן רצף המילים רק לא ביבי טומן הכל. הכל יפתר רק לא ביבי. הכלכלה הרפואה הבטחון הדיור פששש מה זה סיסמת המחץ קמיע של ההסמול הערב רב: רק לא ביבי אז יאלה נראה אתכם נבלות עכשו על החשבון 50 מילארד למחבלים זה רק לא ביבי  (ל”ת)


 6. תגובה לגדעון לוי  


 7. ביבי קדם מזרחיים קצת יותר מבגין ושרים ביכרים נשארו אשכנזים  

  ביני

;