1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

לא מתייאש: נתניהו נזכר בפגישה עם הרבי מליובאוויטש

בנימין נתניהו, שצפוי להיפרד היום מתואר "ראש הממשלה", מנסה לתלות תקוות בדברים שאמר לו הרבי מליובאוויטש במהלך פגישתם לפני שנים ארוכות | נתניהו שיתף את הדברים עם עוקביו הרבים בחשבון הטווויטר שלו

צביקה סגלג' תמוז תשפ"א 13/06/2021 10:50

"להיאבק עם 119 אנשים" נתניהו עם הרבי מליובאוויטש נתניהו עם הרבי מליובאוויטש צילום: מתוך הטוויטר

אם לא יחול שינוי של הרגע האחרון, צפוי בנימין נתניהו להיפרד היום (ראשון) מתואר "ראש הממשלה", אחרי יותר מ-12 שנה ברציפות שכיהן בתפקיד. נתניהו אמנם סירב לחשוף באופן רשמי מה הוא מתכנן להמשך, אך נראה שעד האחרון הוא מסרב להתייאש תוך ניסיונות להשיג עריק מ'גוש השינו' שיצביע נגד הקמת הממשלה.

הבוקר, שעות לפני השבעת הממשלה החדשה, בחר נתניהו לשתף את עוקביו הרבים בדברים שאמר לו הרבי מליובאוויטש לפני שנים ארוכות. נתניהו קישר את דבריו של הרבי למצב בו הוא נמצא כיום והזכיר הברכות שקיבל.

ג"' תמוז ואני נזכר בדברים שאמר לי הרבי מליובאוויטש", כתב ראש הממשלה היוצא בחשבון הטווויטר שלו. "אתה תצטרך להיאבק עם 119 אנשים", ציטט נתניהו. "בוודאי לא תתרשם מזה כיוון שהקב"ה בצד הזה. ברכה והצלחה, נתינה של הקב"ה ברכה והצלחה".

לא מדובר בפעם הראשונה שבה ראש הממשלה משתף ברשתות החברתיות דברים שאמר לו הרבי מליובאוויטש במהלך פגישותיהם. נתניהו נוהג לא פעם להתהדר בדברים ואף השתמש בהם במהלך הקמיפיינים שניהל במעכרות הבחירות השונות.

היום בשעה 16:00 צפויים להתייצב חברי הכנסת להצבעה בעד ממשלת בנט-לפיד החדש. הדיון יחל עם הצגת הממשלה על ידי מי שהרכיב אותה, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד. הוא יציג את השרים המיועדים ואת קווי היסוד של הממשלה, שמאחדת מפלגות, ימין, שמאל ומרכז במטרה משותפת להדיח את נתניהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שרה  


 2. ברכה  


 3. ביבי יצאת כבר ידי חובה.. לך כבר הבייתה...  (ל”ת)


 4. ביבי נראה שאכזבת את ישראל ואת ארץ ישראל  

  מני

 5. ישר כוח מעניין  (ל”ת)

  חיה

 6. יתניהו הוא אתאיסט שמעולם לא נראה מניח תפילין.  (ל”ת)


 7. רבי זקוקים לך!  


 8. ושוב פעם מביאים את הפגישה ההיא ? מספיק שלטה שנים ארוכות מה עוד רוצה.  (ל”ת)


  • הרבי מילובביץ 


 9. לפי הברכה של הרב ביבי היה צריך למסור את המפתחות למשיך??  (ל”ת)

  סי

;