1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

נשקים שלופים ברחובות רעננה: בנט יצא לירושלים • צפו

כשאנשי היחידה לאבטחת אישים מלווים אותו בנשקים שלופים, יצא היום נפתלי בנט מביתו שברעננה אל עבר משכנה של הרשות המחוקקת, כהיערכות להצבעה וההשבעה הדרמטיות | השכנים זועמים, ובימין כבר מבטיחים את ההפגנות במקום

אהרן מילרג' תמוז תשפ"א 13/06/2021 13:44

השכנים זועמים מחוץ לביתו של בנט מחוץ לביתו של בנט צילום: צילום מסך

בעוד שעות ספורות, באם לא יהיה שינוי של הרגע האחרון, יהפוך יו"ר ימינה היות ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל, בשותפות עם יאיר לפיד שיקבל את התואר החלופי.

כשאנשי היחידה לאבטחת אישים מלווים אותו בנשקים שלופים, יצא היום (ראשון) נפתלי בנט מביתו שברעננה אל עבר משכנה של הרשות המחוקקת, כהיערכות להצבעה וההשבעה הדרמטיות.

כמו נתניהו בזמנו, גם לבנט ארבעה ילידים צעירים בבית בגילאי בית הספר, ובני המשפחה החליטו כי מקום המגורים העיקרי של המשפחה יישאר בעיר רעננה, ובמעון הרשמי של ראש ממשלת ישראל ברחוב בלפור בבירה, יהיה מיועד לאירוח ביקורים רשמיים בלבד.

מטבע הדברים ובהתאם למציאות הביטחונית בישראל החלה זו גררה שורת היערכויות נרחבות של השב"כ והיחידה לאבטחת אישים, אשר השתלטו על אזור ביתו של ראש הממשלה המיועד באופן מוחלט, והקימו שם מערך שלם זהה למערך האבטחה ברחוב בלפור בירושלים, כשאנשי היחידה סורקים כל העת את האזור ומגבילים את תנועת תושבי המקום.

שכניו של בנט ברעננה זועמים על ההחלטה להישאר לגור בעיר, מתוך פגיעה קשה באיכות חייהם, והרחובות שהיו שקטים עד כה, הפכו להיות חסומים, הסדרי התנועה שונו, ואנשי היחידה לאבטחת אישים ממלאים את האזור.

בנוסף, גורמים בימין כבר הבטיחו כי הרחובות הסמוכים לביתו של בנט בעיר רעננה הולכים להפוך להיות רועשים ומלאים בהפגנות כמו רחוב בלפור בירושלים. דין הפגנות נתניהו כהפגנות בנט. לתושבים ברעננה יהיה קשה עד בלתי אפשרי למנוע הפגנות אלו, כמו גם תחנוניהם של תושבי בלפור שנתקלו בחומה בצורה של 'ההגנה על הדמוקרטיה'.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חלום בחלם  

  מוטקה

 2. צריך להפגין ליד ביתו. עד שיישבר  (ל”ת)

  איציק

  • נגיע אליך. נגיע לכל אחד מהמגיבים המסיתים פה. (ל”ת)

   שב"כ

 3. איך שרה ויאיר נתניהו יסתדרו ללא אבטחה וללא מכוניות צמודות?  (ל”ת)


 4. לא יהיו הפגנות ליד ביתו של בנט. הוא חבר לשמאול כך שהפגנה נגדו היא בגדר הסתה  (ל”ת)


 5. וואוו כמה פוזה? איפה הייתה הפוזה כשהערבושים פרעו פה?  (ל”ת)


 6. בג"ץ ימנע ההפגנות, כי רק לשמאל זכויות הפגנה  (ל”ת)


 7. אתה הבובת דמה שלהם בנט !!!!!!!!!!!  (ל”ת)


 8. החלטה חכמה… עוד מעט הוא כבר חוזר לרעננה. לצמיתות.  (ל”ת)


;