1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. בחירות 2021

בכיר בליכוד: "בנט נכנס להלם - לא התכונן לזה"

במהלך נאומו של ראש הממשלה אתמול בכנסת, חברי הכנסת מגוש נתניהו הפריעו לו כמעט בכל משפט | חבר הכנסת דוד ביטן מ'הליכוד' טוען שבנט היה בהלם: "ככה זה כשאתה רוצה להיות ראש ממשלה" | בנוסף תקף את מפלגתו של סמוטריץ': "הם הפילו את 'הליכוד'"

יאיר כלפה, ד' תמוז תשפ"א 14/06/2021 13:06

הקרע באופוזיציה ישיבת הממשלה הראשונה ישיבת הממשלה הראשונה צילום: ישי ירושלמי

ברקע יומה הראשון של ממשלת השינוי, הבוקר (שני) חבר הכנסת דוד ביטן מ'הליכוד' התייחס להפרעות מגוש תומכי נתניהו לבנט, במהלך נאומו ערב השבעת ממשלתו.

"בנט נכנס להלם. הוא לא התכונן לזה", טען ביטן ב'ערוץ 12'. "אבל ככה זה כשאתה רוצה להיות ראש ממשלה, תתרגל לכל דבר. אני לא צעקתי, זה לא נותן שום דבר. זה היה צורם, אבל אנשים כעסו עליו והוציאו את זה במועד הזה. זאת לא פעם ראשונה".

הוא הודה: "זה לא אירוע פשוט מבחינתנו. אבל, זה לא נורא בכלל שנהיה באופוזיציה. נחזור כמה שיותר מהר. אני לא תומך בפריימריז, יש זמן לכל דבר ועכשיו זה התפקיד שלנו להפיל את הממשלה".

"הסיכוי שלנו להפיל את הממשלה הזאת הוא רק אם נתניהו יישאר יושב ראש האופוזיציה. אם הוא יזוז הצידה, בליכוד יתעסקו רק במריבות פנימיות על מי יהיה ראש הליכוד הבא ולא בהפלת הממשלה. צריך עכשיו שקט בליכוד", הוסיף.

"היחסים האישיים הם אלה שקבעו כאן", קבע בכיר הליכוד והמשיך, "השנאה האישית של גדעון סער לנתניהו כיוון שלא קיבל תפקיד שר היא מוגזמת, בנט עשה סלטות באוויר כל היום, אבל הנפילה הכי גדולה הייתה כשליברמן עזב את גוש הליכוד".

לאחר מכן התייחס למפלגתו של סמוטריץ׳ בראיון ל'כאן ב', וטען כי הם הפילו את השלטון של מפלגתו: "רצינו שעבאס ייצא החוצה בזמן ההצבעה. 'הציונות הדתית' היא שהפילה את 'הליכוד'".

"סמוטריץ׳ קיבל מהליכוד 5 מנדטים והיה צריך לתת לנו להקים ממשלת 59. ביקשנו שיחכה בסבלנות ונצרף עוד שניים בהמשך", ציין.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מי שהפיל את הליכוד זה ביבי, אף אחד לא יודע לקחת אחראיות בפוליטיקה שם.  (ל”ת)


  2. ליצני הליכוד למדו מהערבים להאשים במצבם את כל העולם ואשתו  


  3. הוא הרויח את הבזיונות בצדק, צריכים לא להפסיק לקרוא לו נוכל, בוגד וגנב  

    צבי

  4. בטח שהוא נכנס להלם, כי לא ציפה להתנהגות מחפירה כזו  (ל”ת)

    אילת מטיילת

;