1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

משפחה שכולה נגד מפלגתו של סמוטריץ': "מזעזע"

במהלך נאומו של ראש הממשלה הנכנס - בנט, חברי 'הציונות הדתית' הניפו תמונות של נרצחים מפיגועים, ביניהם את בני משפחת פוגל - אלא שאביו של האבא שנרצח טוען כי הדבר נעשה ללא אישורם: "באיזו זכות עושים שימוש לקמפיין בצורה בוטה?" | מפלגתו של סמוטריץ׳: "צר לנו מאוד אם בוצעה שגגה"

יאיר כלפה, ה' תמוז תשפ"א 15/06/2021 12:26

לאחר הקמפיין בכנסת בצלאל סמוטריץ' מוצא מהמליאה בצלאל סמוטריץ' מוצא מהמליאה צילום: דוברות הכנסת, נועם מושקוביץ

יומיים לאחר שעשו פרובוקציה בכנסת, היום (שלישי) מפלגת 'הציונות הדתית' מבוקרת על ידי משפחה שכולה, לאחר שהראשונים השתמשו בשכול של המשפחה ללא אישורם.

חיים פוגל, אביו של אודי שנרצח יחד עם שלושת ילדיו ואשתו בפיגוע קשה, זעם על מפלגתו של סמוטריץ׳, לאחר שהאחרונים נופפו בתמונות של בנו, אשתו וילדיו, במהלך הנאום של בנט ביום ראשון.

"אנחנו במשפחה לא מתערבים בוויכוחים פוליטיים. גם אודי ורותי היו כאלה", אמר חיים ל'ידיעות אחרונות'. "באיזו זכות חברי הכנסת עושים בתמונה של הבן שלי, של כלתי ושל הנכדים שימוש לקמפיין בצורה בוטה לעשות שימוש בילדים שלי לקרב פוליטי, זה מזעזע".

כאמור, חברי מפלגת 'הציונות הדתית' נופפו בתמונות של נרצחים מפעולות טרור במהלך נאומו של ראש הממשלה הנכנס נפתלי בנט, זאת בעקבות בקשתם של משפחות הנרצחים, וכמה מהם הוצעו מהמליאה.

מ'הציונות הדתית' נמסר בתגובה: "הצגת התמונות בוצעה לאור בקשת פורום המשפחות השכולות. צר לנו מאוד אם בוצעה שגגה בנוגע למשפחת פוגל".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כתבת הסתה שממומנת על ידי גפני מזעזע.  (ל”ת)


 2. מצד אחד הם רוצים שכל המדינה תהיה איתם, מצד שני רואים בזה עסק פרטי שלהם.  


 3. התמונות לא שייכות למשפחות  

  מוטקה

 4. אין תיאום בין האבא לאמא של פוגל הי"ד??  

  כתבה מוזרה

  • לא היה תיאום ומכאן נוצר הטעות.  


;