1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

"הבטחת": קמפיין ראשון נגד בנט כראש ממשלה • צפו

אחרי שהושבע כראש ממשלת ישראל, היום נפתח קמפיין נגד יו"ר 'ימינה', בדרישה שיחסל את הנהגת חמאס, זאת ברקע החשש כי מצעד הדגלים יוביל להסלמה: "לחסל את הנהגת חמאס בעזה" | בנוסף הזכירו לו כי התחייב לכך: "הבטחת, עכשיו תקיים! העם דורש ניצחון!"

יאיר כלפהה' תמוז תשפ"א 15/06/2021 12:50

מול ביתו השלט מול ביתו של בנט השלט מול ביתו של בנט צילום: הטוויטר של יניב קוזין

לאחר שקרא במשך שנים להילחם נגד חמאס, היום (שלישי) החל קמפיין נגד ראש הממשלה הנכנס נפתלי בנט, הקורא לו להילחם נגד ארגון הטרור.

בשילוט גדול שנתלה מול ביתו של יו"ר 'ימינה', מופיעות כרזות, הדורשות מהאחרון להילחם נגד חמאס: "לחסל את הנהגת החמאס בעזה. ראש הממשלה בנט, הבטחת, תקיים! ממשלה חדשה, מדיניות חדשה. העם דורש ניצחון!", כך נכתב.

בנוסף לשלטים, ברשתות החברתיות מופץ סרטון, שבו מופיעים כמה מן הבטחותיו לחיסול חמאס של בנט, במהלך שנותיו בפוליטיקה הישראלית: "'אסור למדינת ישראל להיכנע לאיומי הפרוטקשן של חמאס', 'אני אטפל בחמאס"', אמר אז בין היתר בנט.

"ראש הממשלה הצהרת. ראש הממשלה אמרת. ראש הממשלה התחייבת - הגיע הזמן לקיים", נכתב בסרטון. "ממשלה חדשה, מדיניות חדשה. העם דורש ניצחון!".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. יפה מאד , טוב מאד  

    פפפמ

  2. אז בנט הבטיח, 99% ממה שהוא אומר זה שקר. למה להאמין לאדם הכי לא אמין שיש? אז הוא הבטיח, הוא הבטיח עוד לפחות מאה דברים וקיים רק אחד מהם וזה שלא יהיו בחירות נוספות  (ל”ת)


;