1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. סקרים

סקר חדש: נתניהו צריך לפרוש מהפוליטיקה?

ימים ספורים לאחר השבעתה של ממשלת השינוי, בסקר חדש שפורסם היום נשאלו הנסקרים האם נתניהו צריך לעזוב את החיים הפוליטיים - ומעל ל-50% מהמשיבים סבורים שכן; ארבעים וארבע אחוזים טוענים כי הוא צריך להישאר | בנוסף, תיקו במשיבים לגבי אורך כהונת הקואליציה

יאיר כלפהה' תמוז תשפ"א 15/06/2021 17:12

הקואליציה תחזיק מעמד? בנימין נתניהו בנימין נתניהו צילום: Miriam Alster/Flash90

ברקע תחילת עבודתה של ממשלת השינוי וההתקפות מצד גוש תומכי נתניהו, היום (שלישי) התפרסם סקר ב'חדשות 12' שבדק בקרב הציבור הישראלי כמה שאלות פוליטיות, שיכולות להשליך על דרכם של הפוליטיקאים.

אחת מהשאלות קשורה להמשך דרכו של בנימין נתניהו, ובה נשאלה האם האחרון צריך להמשיך לכהן כיו"ר אופוזיציה, או שמה לפרוש מהחיים הפוליטיים? 53% מהמשיבים טוענים כי נתניהו צריך לפרוש לאחר שתים עשרה שנים כראש ממשלה.

מנגד, 44% סבורים כי על נתניהו להמשיך בחיים הפוליטיים, ולכהן כיו"ר האופוזיציה, למרות האפשרות שהממשלה תימשך למשך זמן רב.

עוד שאלה שנבדקה היא על אורך הקדנציה של ממשלת השינוי, שכאמור החלה אל דרכה רק לפני ימים אחדים. 35% חושבים כי הקואליציה תשלים כהונה שלמה, זאת למרות הניגודים השונים של המרכיבים שאותה.

ממול, גם 35% מהמשבים טוענים כי תחזיק חודשים ספורים בלבד. אחד עשרה אחוזים חושבים שהממשלה תתפרק לפני הרוטציה בין בנט ללפיד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נתניהו ראש הממשלה  


  • מציאות בשטח 

   עיוור?

 2. הוא צריך היה לפרוש על מנת למנוע את ממשל השמאל  

  דוד

  • למה לתת פרס לרודפיו לא הבנתי? הממשלה שעטנז שהקימו נראה לך יחזיק מעמד? עד שתגובה זו תופיע בנט וממשלתו זאמר (ל”ת)


 3. אם בנט הוא ראש ממשלה לא לגיטימי אז נתניהו הוא עדיין ראש ממשלה בכח אם כי לא בפועל  (ל”ת)

  צבי

 4. ביבי בולדוזר. אין עליו. מדינאי נמבר 1 בעולם. כל העולם זקוק לו לא רק עמ'י. יחי ביבי. VIVA BIBI. שונאיו ימח שמם וזכרם. הם ערב רב. לקח להם 12 שנה להפיל אותו אבל זה פסק זמן קטן הוא שוב יחזור עוד 12 שנה ב''ה וכל שונאיו שוב יחנקו וילכו לעזזאל  


;