1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

אחרי עשרה ימים: הנעדר ממירון אותר

נתן המאירי, אחריו נערכו חיפושים אינטנסיביים בעשרה ימים האחרונים - אותר, במצב בריאותי ירוד | הוא פונה באמצעות כבל למסוק משם הטיסו אותו להמשך בדיקות וטיפול בבית החולים

אבי גדלוביץ'ו' תמוז תשפ"א 16/06/2021 11:53

בתוך סבך עצים החילוץ החילוץ צילום: דוברות יחידת החילוץ גליל כרמל

בתום עשרה ימים של חיפושים נרחבים ואינטנסיביים, אתמול (שלישי) אותר הנעדר נתן המאירי שנראה בפעם האחרונה בקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון, ומאז אבדו עקבותיו.

בחיפושים השתתפו יחידות החילוץ, יחידת הכלבנים לישראל מתנדבים ושוטרי תחנת צפת של משטרת ישראל. החיפושים נערכו בעומק השטח עם כלבי הרחה, רחפנים ואמצעים מיוחדים.

אתמול (שלישי) מטייל שטייל בנחל שמאי, מצא את מאירי שוכב בתוך סבך במצב בריאתי ירוד, מיובש ובאפיסת כוחות. בשל חוסר קליטה סלולארית בנחל, המטייל נאלץ להשאיר אותו בשטח וטיפס לאזור עם קליטה, משם הוא הזעיק את משטרת ישראל.

מיקום הנעדר היה לא ברור ולכן צוות איתור נעדרים של יחידת החלוץ גליל-כרמל סרקו את השטח ולאחר זמן מה איתרו את מקומו. למקום נשלח צוות רפואי שחבר לנעדר ופרמדיק היחידה העניק לו טיפול רפואי ראשוני ויצב את מצבו. עקב תוואי השטח המורכב ואופי מצבו הבריאותי, הוחלט להזניק מסוק של חיל האוויר עם צוות לוחמי 669.

הלוחמים פינו את המחולץ באמצעות כבל למסוק והטיסו אותו להמשך בדיקות וטיפול בבית החולים זיו בצפת.

החילוץ החילוץ צילום: דוברות יחידת החילוץ גליל כרמל

החילוץ החילוץ צילום: דוברות יחידת החילוץ גליל כרמל

החילוץ החילוץ צילום: דוברות יחידת החילוץ גליל כרמל

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ללכת לטייל מבלי לידע מקורבים את מסלול ההליכה / טיול זאת סכנת נפשות. באם לא היה נשלך אותו מטייל מלמעלה לא היו מוצאים אותו בזמן  (ל”ת)


  2. כל הכבוד. יישר כח.  (ל”ת)

    ד.

;