1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

הבעל טוען: עשר התינוקות לא קיימים

בעלה של האישה מדרום אפריקה שטענה כי ילדה עשרה ילדים אומר שהוא לא מאמין שהתינוקות קיימים, זאת לאחר שביקש מהציבור להפסיק לתרום לאשתו, עד שלא יראו הוכחה כי התינוקות אכן נולדו ונותרו בחיים | הפרשה ממשיכה להיות בכותרת באפריקה ובעולם

יענקי פרבר, ו' תמוז תשפ"א 16/06/2021 22:56

הפרשה שמסעירה את אפריקה פגייה פגייה צילום: הדס פרוש, פלאש 90

התפתחות נוספת בפרשה שמסעירה את דרום אפריקה, לאחר שאישה טענה כי ילדה לא פחות מעשרה תינוקות בבת אחת, אולם בעלה טוען שהוא לא מאמין שהתינוקות הללו קיימים.

'האב' טבוגו צוטצי מדרום אפריקה לא ראה את התינוקות שאשתו טענה שילדה, ואין לו מושג איפה 'אמם' נמצאת. בעלה טען כי הוא לא מאמין שעשרת הילדים הללו קיימים.

טבוגו צוטצי אמר כי הוא לא ראה את אשתו גוסיאמה סיטול או את הילדים מאז טענותיה שהפכו לכותרות ברחבי העולם. בהצהרה שפרסמה משפחתו בתקשורת הדרום אפריקנית, נאמר כי הוא עשה מספר ניסיונות ליצור קשר עם גב' סיטול ולא חשף את מיקומה מאז השיא העולמי שלכאורה ילדה, אך בינתיים היא נעלמה.

דבריו מגיעים לאחר ספקולציה שהעלתה גוסיאמה סיטול בת ה-37, שטענה כי ילדה בבית החולים עשירייה וכי סיפרה זאת לבעלה אחרי לדת התינוקות בתאריך 8 ביוני אחר חצות ליל, אולם כאמור הוא עשה מספר ניסיונות לבקר את אשתו ואת התינוקות, אך הוא לא הצליח לחשוף את מקום הימצאה ואת מצב התינוקות.

כזכור כפי שדווח ב'בחדרי חרדים', טבוגו צוטצי, שאשתו גוסיאמה סיטול עלתה לכותרות בשבוע האחרון, לאחר שטענה כי ילדה עשירייה, אמר השבוע כי עדיין לא התאפשר לו לראות את התינוקות, המסתורין סביב הלידה שהיתה או שלא היתה לא יורדת מהכותרות בדרום אפריקה. "אני מעריך את התמיכה הכספית שקיבלנו מהציבור, אך ברצוני גם לפנות לציבור שיפסיק להפקיד כסף בחשבונותינו עד שכולם יראו את התינוקות", אמר צוטצי לתקשורת המקומית.

אף רופא עדיין לא התייצב מול המצלמות לאמת את הלידות ולא פורסמו תמונותיהם, לכאורה מסיבות תרבותיות ודתיות. בשבוע שעבר טענה דודתם כי עשרת התינוקות נאבקים על חייהם בבית חולים בדרום אפריקה.

כזכור, כלי תקשורת בעולם דיווחו שבוע שעבר, כי אישה מדרום אפריקה ילדה עשיריה בניתוח קיסרי בבית חולים בפרטוריה. גוסיאמה תמרה סיטול, בת 37, אמא לתאומים בני שש, הופתעה כאשר הופיעו 10 תינוקות, לאחר שחשבה שיש לה רק 8 תינוקות, כך סיפר בעלה, טבוגו צוטצי. לדבריו, אשתו ילדה שבעה בנים ושלוש בנות. אך הסיפור מסתבר רחוק מלהיות נכון.

תאבו מסיבי, דובר המושל האזורי, אמר כי לא היה שום תיעוד של לידת 10 תינוקות בשום בית חולים ציבורי או פרטי במחוזו, וכי אירוע כזה יהיה "קשה להסתרה". בהצהרה נכתב: "בעקבות דיווחים על אודות אישה שילדה עשירייה ביום שני, ממשלת מחוז חאוטנג ביצעה בדיקה יסודית עם כל בתי החולים במחוז בכדי לבסס את אמיתות הדיווח, לאף אחד מבתי החולים במחוז, ציבורי ופרטי, אין רישומים על מספר כזה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מה הענין סתם להמציא? אולי האישה נפטרה בלידה? שיבדקו...  (ל”ת)


  2. אלופה - להביא אותה לממשלת בנט !!  

    יהודי

;