1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

"לא עשו מספיק" • מירי רגב תוקפת את הציונות הדתית

שרת התחבורה לשעבר מבקרת את אנשי המגזר הדתי-לאומי, וטוענת שלא עשו מספיק כדי למנוע את הקמת קואליציית בנט-לפיד: "הם לא מבינים את גודל האסון שהולך להיות" | בנוסף טענה כי 'הליכוד' ישוב להנהגת המדינה

יאיר כלפה, י' תמוז תשפ"א 20/06/2021 08:02

משתפת בתחושות חגיגות בציונות הדתית חגיגות בציונות הדתית צילום: שריה דיאמנט, פלאש 90

כשבוע לאחר השבעתה של ממשלת השינוי, חברת הכנסת מירי רגב, שרת התחבורה לשעבר ובכירת 'הליכוד', תוקפת את אנשי הציונות הדתית, וטוענת כי אנשי המגזר לא עשו מספיק כדי שהממשלה החדשה לא תוקם.

"יש תחושה בליכוד שהייתי קוראת לה חרפת השתיקה", אמרה רגב בראיון ל'מקור ראשון'. "אנחנו יודעים שאנשי הציונות הדתית, לא המפלגה, המגזר, יודעים לעשות מאבקים, להילחם על מה שלא מתאים להם".

היא המשיכה: "יודעים לומר 'לא עוד'. אני מאוד אוהבת את המתיישבים ואת הציונות הדתית, הוכחתי את זה במעשים. התחושה היא שבוודאי אלה שהצביעו לימינה מתוך הציונות הדתית לא פעלו מספיק".

"חלקים בציונות הדתית כן כתבו ואמרו, אבל אנחנו יודעים מה העוצמה שלהם, והעוצמה שלהם לא באה במלוא תפארתה. אולי הם לא מבינים את גודל האסון שהולך להיות פה", טענה.

לאחר מכן פירטה את, מה שלטענתה, הולך לקרות: "אסון ענק. מבחינת ההתיישבות אולי תהיה קצת בנייה פה ושם, אבל ברור שזו ממשלה חלשה. ממשלה שנמצאת על חודו של קול, שתהיה תלויה באחמד טיבי".

"אני לא יודעת", התייחסה לאפשרות שתחזור לכהן כשרת התחבורה בעתיד וטענה, "את שואלת אותי אם אחזור להיות שרה בכלל? כן, ועם נתניהו. אנחנו נחזור. נתניהו הוא יו"ר המפלגה שלנו, כל מי שילך נגדו לפריימריז היום נתניהו ינצח אותו".

"אני מרגישה שזכיתי ללמוד ממנהיג גדול ואני נשארת נאמנה אליו. רק ביום שאחרי, כשהוא יחליט שמספיק לו – המשחק פתוח", סיכמה עם דעתה על ראש הממשלה לשעבר ח"כ בנימין נתניהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. גועל רפש  

    יוני

  2. לא הבנתי?! למה מי מינה שדווקא הציונות הדתית צריכה להילחם בשביל נתניהו? למה שהציבור החילוני לא יעשה משהו?!  (ל”ת)


;