1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

בנט עלה לנאום: האב השכול התפרץ לעברו. צפו

כשנפתלי בנט החל לנאום בטקס לזכר חללי מבצע 'חומת מגן' התפרץ לעברו אב שכול שהביע מחאה על התנהלותו של בנט בזמן מבצע 'צוק איתן', תוך שלטענתו ההתנהלות ב'שומר החומות' מוכיחה שההתנהלות אז הייתה שגוייה

אהרן מילר, י' תמוז תשפ"א 20/06/2021 18:06

במעמד נתניהו והנשיא נפתלי בנט בטקס האזכרה נפתלי בנט בטקס האזכרה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בהיכל הזיכרון בהר הרצל נערך היום (ראשון) טקס זיכרון לזכר חללי מערכת 'צוק איתן', זה לצד זה ישבו משפחות ההרוגים הי"ד, נשיאי המדינה, היוצא והנכנס. כמו גם ראש הממשלה נפתלי בנט, ויו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו.

משהוזמן נפתלי בנט לנאום בטקס, התפרץ לעברו אב שכול שהביע מחאה על התנהלותו של בנט בזמן מבצע 'צוק איתן', תוך שלטענתו ההתנהלות ב'שומר החומות' מוכיחה שההתנהלות אז הייתה שגוייה.

"למדנו משומר החומות שאפשר היה לעשות מבצע בלי להכניס את הלוחמים לעזה. למה היינו צריכים ללמוד את זה על חשבון צוק איתן? אתה היית בין אלה שקראו לראש הממשלה להיכנס לתוך עזה", זעק האב מנהמת לבו.

מולו ניצב ראש הממשלה ששתק ולא הגיב, משנרגעו הרוחות נאם בנט, והבהיר כי כעת משזו המשמרת שלו, האחריות להשבת גופות החיילים והשבויים הנמצאים ברצועת עזה היא על אחריותו, והוא יעשה הכול על מנת להשיבם.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לצערנו מבצע שומר החומות.. לא פעל ואין סיכוי שיפעל את פעולתו במתכונת זו.. ימים יגידו.. מישהו כנראה הטעה את האב השכול .. ל׳ע.  (ל”ת)


 2. אם בנט היה מאבד בן איך היה מגיב  (ל”ת)


 3. בנט התנהל באחריות וגרם להסרת איום המנהרות  

  לא רציני

  • היית אדיוט עוד לפני הקורונה? (ל”ת)

   צוללות

 4. בנט אתה מסכן המסכנים לא יהיה לך רגע שלוה ימררו לך החיים לעולמי עולמים כאן ובעוה''ב. רימית עם שלם תאכל קש כל חייך נחש צפעוני  (ל”ת)


;