1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

ח"כ מרע"מ מאיים: אם משהו אינו לטעמנו - נצא החוצה

בעוד הם עדיין מנסים למצוא פיתרונות לגבי חוק האזרחות, חבר הכנסת מאזן גנאים מהמפלגה האסלאמית התייחס לדבריו של בנט, לפיו מה שחתם עבאס עם לפיד לא מחייב אותו: "אין היום חתונה קתולית בינינו לבניהם

יאיר כלפה, י"א תמוז תשפ"א 21/06/2021 16:52

"נצא כמו שנכנסנו" מאזן גנאים מאזן גנאים צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

מעל לשבוע לאחר השבעתה של ממשלת השינוי, היום (שני) חבר כנסת מאזן גנאים מרע"מ אמר כי אם משהו שהקואליציה תעשה לא ימצא חן בעיניהם, הם יצאו ממנה.

"הוא יכול להגיד: אינו מחייב אותי", התייחס מאזן לדבריו של בנט, כי הוא לא מחויב להסכם של עבאס עם לפיד. "אבל אני רוצה להגיד דבר אחד- אין היום חתונה קתולית בנינו לבין הממשלה".

הוא הסביר בראיון ל'ערוץ הכנסת': "כלומר, היום אם נראה משהו שלא מרצה אותנו ואינו לטעמנו, נעלה הצבעת אי-אמון תוך 5 דקות. ונצא החוצה כמו שנכנסנו. מה הבעיה? איפה הבעיה?".

"אני קניתי כרטיס למשחק כדורגל אני יושב ביציע הכבוד ומסתכל, אם המשחק מוצא חן בעיני, אהלן וסהלן אני ממשיך, לא מוצא חן בעיני אלך הביתה, תראה כמה זה לא מסובך, בדיוק כך", המשיל הח"כ מרע"מ.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תצאו מי צריך אתכם  (ל”ת)


  • גפני צריך אותם! הרי רק בגלל סמוטריץ'... המחבלים לא הקימו עם גפני השמאלן ממשלה... (ל”ת)


  • נס שבן גביר וסמוטריץ' הצילו אותנו מהם!!!! (ל”ת)


 2. צאו. לכו לעזאזל. מנווולים. אויב. בכלל, שתיפול הממשלה הערה הזושכולה נסמכת על דבק של שנאה וערבים - ויפה שעה אחת קודם. מחכים לנתניהו בראשות הממשלה, אחרי ההתרעננות של חופשה קצרה. הגיע לו טיפה לנוח..  (ל”ת)

  ד.

 3. ממש ככה המחבלים שבכנסת מסתכלים וצוחקים! הם מחשיבים את הכנסת למשחק כדורסל וזהו! ועוד נותנים למחבלים האלו להיות שם?! הזוי! עכשיו אני מבין עד כמה סמוטריץ' צודק!  (ל”ת)


;