1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

180 תלמידים ומורים נמצאו מאומתים לנגיף, אלפים מבודדים

בצל ההתפרצות האחרונה פרסם היום (שני) משרד החינוך את נתוני התחלואה במערכת החינוך, על פי הנתונים במערכת החינוך ישנם 164 תלמידים ו-16 אנשי חינוך מאומתים לקורונה | בסה"כ מדור בבית ספר אחד סגור בכלל מערכת החינוך עקב תחלואה בנגיף

אהרן מילר, י"א תמוז תשפ"א 21/06/2021 18:17

בית הספר נסגר חיטוי כיתה בגימנסיה חיטוי כיתה בגימנסיה צילום: Yonatan Sindel/Flash90

לאחר מבצע חיסונים נרחב ומוצלח בחסדי שמיים, הלך נגיף הקורונה ודעך. בימים האחרונים אנו עדין להתפרצות מחודשת של הנגיף, כשמקור הבעיה במחדל הבדיקות בנתב"ג. מטבע הדברים מרב הנדבקים הם מהאוכלוסייה שאינה מחוסנת ברובה - הצעירים.

בצל ההתפרצות האחרונה פרסם היום (שני) משרד החינוך את נתוני התחלואה במערכת החינוך נכון להיום. על פי הנתונים במערכת החינוך ישנם 164 תלמידים ו-16 אנשי חינוך מאומתים לקורונה. בסה"כ מדובר ב-180 מאומתים לקורונה בכלל מערכת החינוך.

ביממה האחרונה נוספו 74 תלמידים ו-4 אנשי חינוך למניין המאומתים לקורונה בכלל מערכת החינוך. ו-3,517 תלמידים ו-110 אנשי חינוך שוהים בבידוד. בסה"כ מדובר ב-3,627 מבודדים בכלל מערכת החינוך. כשביממה האחרונה נוספו 702 תלמידים ו-16 אנשי חינוך למניין המבודדים בכלל מערכת החינוך.

לסיכום עדכנו במשרד החינוך, כי בסה"כ מדובר בבית ספר אחד סגור בכלל מערכת החינוך עקב תחלואה בנגיף.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מה זה הטימטום הזה של הממשלה הזאת למה פתחו את כל הטיסות לחול שהביאו את כל הקורונה משם עד שהגענו לאפס כמה טימטום  (ל”ת)


  2. אינטרסט לחסן את גיל 12-15 אל תאמינו  (ל”ת)


  3. איך מורים נדבקו?איך בידוד? לא התחסנו???  (ל”ת)

    חני

;