1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

עימות פנימי: המפלגה שמקיימת מפקד בציונות הדתית

אחרי שיו"ר 'הציונות הדתית' הכריז על מפקד רחב במפלגתו, מפלגת 'נועם', החברה בבלוק טכני עם הראשון, מודיעה גם היא על מפקד משלה: "יוצאים להרחבת השורות" | עוד רמז לקראת הבחירות: "מדובר בהרחבה שתחזק אותנו"

יאיר כלפה, י"ד תמוז תשפ"א 24/06/2021 17:52

מפנים גב לסמוטריץ' אבי מעוז בכנסת אבי מעוז בכנסת צילום: ערוץ כנסת

למרות שבינתיים אין בחירות בפתח, מפלגות המגזר הדתי-לאומי מתכוננת לקראתן, והיום (חמישי) מפלגה בציונות הדתית מודיעה כי תצא למפקד כבר בימים הקרובים.

מפלגת 'נעם', החברה לבלוק טכני עם 'הציונות הדתית' ו'עוצמה יהודית', הודיעה היום לתקשורת כי בימים הקרובים תחל מפקד למגזר הדתי-לאומי, זאת במטרה להגדיל את כוחם לקראת הבחירות.

ההודעה על המפקד, מגיעה שבועות בודדים לאחר שיו"ר 'הציונות הדתית' הכריז על מפקד רחב למפלגה שלו, מה שמתפרש כהפניית גב של 'נעם' לסמוטריץ' ומפלגתו.

"בימים אלו אנחנו יוצאים להרחבת השורות, מדובר בהרחבה נדרשת שתחזק אותנו מאוד", אמר יו"ר 'נועם' אבי מעוז. "בזכות כך שמפלגת נעם נמצאת היום בכנסת, לדבר על הזהות היהודית של המדינה זה כבר לא דבר מגונה".

"אנחנו צריכים לעמוד על המשמר אל מול האתגרים שהממשלה החדשה מציבה לנו, ומי שיוביל את המלחמה אל מול הנושאים הללו, זאת תהיה מפלגת נעם", אמר מעוז.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עיתונאים מחפשים לפעמים עימותים... אין כאן כל עימות. הם קשורים בבלוק טכני, פועלים ביחד - וכל אחת פוקדת לרשימתה. דומני שאם היחס בין אגודה לדגל התורה כמו אצלם, הם יכולים להיות רגועים.  (ל”ת)

    ד.

;